Nurgül Yeşilçay’ın mesajı, Veda Mektubu dizisi hayranlarını çok mutlu edecek!

2 TelevisionGazetesi.com/Detay – Kanal D’de Pazartesi akşamları yayınlanan Veda Mektubu dizisi bir başarı öyküsü ve...

Nurgül Yeşilçay’ın mesajı, Veda Mektubu dizisi hayranlarını çok mutlu edecek!
2

TelevisionGazetesi.com/Detay – Kanal D’de Pazartesi akşamları yayınlanan Veda Mektubu dizisi bir başarı öyküsü ve güçlü bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Oyun kısa sürede büyük bir hayran kitlesi oluştursa da reytingler ideal seviyeye ulaşmış değil.

Kanal D’nin reytingleri ortalamanın altında olmasına rağmen reytingleri ne olursa olsun Veda Mektubu dizisine sadık kalması da izleyiciler için güzel bir gelişme. Diziye Alanur olarak katılan Nurgül Yeşilçay, sezon finaline ne zaman ulaşacaklarının belli olmadığını söyledi.

Aslında bu duyuru bile Elveda Kitabı serisinin hayranları için iyi bir haber gibi görünüyor. Zira birçok bölümü izleyenler, ortalamanın altında seyreden reytingler nedeniyle bölümün devam etmeyeceğinden endişe duyuyor.

Nurgül Yeşilçay, “Sezon finalini ne zaman bitireceğimiz belli değil” diyen Nurgül Yeşilçay, dizinin önümüzdeki sezon devam edebileceğini de sözlerine ekledi. Veda mektubu serisiyle ilgili son karar henüz verilmedi.

Ünlü oyuncu, sosyal medyada Alanur karakterinin kostüm stiliyle sık sık görülüyor. Alanur, zarif ve etkileyici giyim tarzına sahip bir dizi karakteridir. Ancak Nurgül Yeşilçay daha rahat giyinmeyi tercih ediyor. Oyuncu ayrıca, sorunun kendisini şunu yapmaya zorladığını söyledi:

“O açıdan yorucuydu ve Alanur çok dar ve çok yüksek topuklu ayakkabılar giyiyordu. Gördüğünüz gibi bol ayakkabılar takıntım olduğu için biraz zorlandım. Ama çok havalı bir kadındı.”

Dizideki rolüne ayak uydurmak için 16 kilo veren ve fit fiziğiyle dikkat çeken Nurgül Yeşilçay, bunu nasıl başardığına dair soruları yanıtladı. Oyuncu bunun çok zor olduğunu ve alışana kadar acıktığını itiraf etti.

Yemek yediğini açıklayan ünlü oyuncu, bölüm bittikten sonra tatile çıkacağını söyledi.

Bodrum gibi yoğun tatil beldelerinden artık uzaklaştığını anlatan ünlü oyuncu, tatillerini daha sakin kasabalarda geçirmek istediğini sözlerine ekledi.

Şunlar da hoşunuza gidebilir