Mardin MÜSİAD’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti

AK Parti Mardin Vilayet Lideri Faruk Kılıç, MÜSİAD Mardin Şubesi’nin 9. Olağan Genel Heyet Toplantısı’nda...

Mardin MÜSİAD’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti

mardin musiad a hayirli olsun ziyareti 1675540815 232

AK Parti Mardin Vilayet Lideri Faruk Kılıç, MÜSİAD Mardin Şubesi’nin 9. Olağan Genel Heyet Toplantısı’nda lider seçilen Bülent Tekin’i ziyaret etti.

Şehmus EDİS (MARDİN İGFA)
AK Parti Mardin Vilayet Lideri Faruk Kılıç, AK Parti Mardin Vilayet Gençlik Kolları Lideri Tarık Atlı, Vilayet Siyasi ve Türel İşler Lideri Vahap Alma, Vilayet Teşkilat Lideri Ahmet Özkan, Bilgi ve Bağlantı Teknolojileri Lideri Josef Göksun ile birlikte MÜSİAD Mardin Şubesi’nin 9. Olağan Genel Heyet Toplantısı’nda şube lideri seçilen Bülent Tekin’e güzel olsun ziyaretinde bulundu.

whatsapp image 2023 02 04 at 16 11 36 1675540802 336

Yapılan görüşmede MÜSİAD’ın mevcut faaliyetleri ve uygulamaya almayı düşündükleri yeni kararlar üzerinden görüş alışverişinde bulunuldu. Mardin endüstrisinde gelinen düzeyin çok uygun durumda olduğu ve inşallah yapılacak olan yeni yatırım ve desteklemelerle ileriye dönük çok daha önemli çalışmaların olacağı görüşüldü. AK Parti Mardin Vilayet Lideri Faruk Kılıç, ne olursa olsun Mardin’in faydasına olabilecek her hususta en büyük destekçilerinin kendileri olacağını belirtti. Ziyaret daha sonra çekilen hatıra fotoğrafının akabinde son buldu.