Kocasının ihaneti 10 yıllık evliliğini sarsmıştı: Ünlü yıldız evlilik yüzüğünü göstermeye çalışırken ter döktü

Natalie Portman, çocuk yaşta başladığı oyunculuk mesleğinde yeteneği, çalışkanlığı ve elbette seyrine doyulmaz hoşluğuyla artık...

Kocasının ihaneti 10 yıllık evliliğini sarsmıştı: Ünlü yıldız evlilik yüzüğünü göstermeye çalışırken ter döktü

Natalie Portman, çocuk yaşta başladığı oyunculuk mesleğinde yeteneği, çalışkanlığı ve elbette seyrine doyulmaz hoşluğuyla artık Hollywood’un en büyük yıldızlarından biri oldu. Ona bu sarsılmaz yeri sağlayan birinci sinema de 2010’da çekilen ve yıldız isme 2011’de En Uygun Bayan Oyuncu Oscar’ını kazandıran Black Swan (Siyah Kuğu) sinemasıydı.

kocasinin ihaneti 10 yillik evliligini sarsmisti unlu yildiz evlilik yuzugunu gostermeye calisirken ter doktu kADcNwZ3

Natalie Portman’ın evliliği ve ailesi hollywood’da parmakla gösteriliyordu

HOLLYWOOD’UN SARSILMAZ EVLİLİĞİNİN ÜZERİNDE KARA BULUTLAR DOLAŞIYOR

Portman, ödül gecesine karnı burnunda gebe olarak katılmış ve mükafatını alırken ön sıralardan onu izleyen adama “Bana en büyük ödülümü, annelik mükafatını verdiğin için teşekkür ederim aşkım” diye seslenmişti gözlerinde yaşlarla.

Bu adam Portman’ın 2009’da Black Swan’ın çekimleri sırasında tanıştığı ve sinemanın koreografilerini yapan ünlü balet ve dansçı Benjamin Millepied’den diğeri değildi. Çift, Natalie Portman birinci bebeklerine gebe kaldıktan sonra nişanlanmış, 2012’de de evlenmişti. 12 yaşındaki oğulları Aleph’in akabinde bir de artık 6 yaşında olan Amalia isminde bir kızları oldu.

kocasinin ihaneti 10 yillik evliligini sarsmisti unlu yildiz evlilik yuzugunu gostermeye calisirken ter doktu YO2bke2O

10 yıl boyunca birbirlerinin mesleklerini destekleyen, çocuklarını sevgi dolu yuvalarında büyüten bu beğenilen çift bir müddet evvel ortaya çıkanlarla hayatlarının en güçlü günlerini yaşamaya başladılar. Fransız asıllı Benjamin Millepied’in bir müddettir bir öbür Fransız; 25 yaşındaki ünlü iklim aktivisti Camille Etienne’le ilgi yaşadığı ortaya çıktı.

kocasinin ihaneti 10 yillik evliligini sarsmisti unlu yildiz evlilik yuzugunu gostermeye calisirken ter doktu 2jpCV8Qk

Çiftin ortasına ünlü iklim aktivisti Fransız hoş girdi

O DA KENDİNDEN GENÇ BİR BAYAN UĞRUNA İHANETİ TATTI

İddiaları birinci defa bir Fransız mecmuası ortaya attı. Natalie Portman ve Benjamin Millepied, Cannes Sinema Festivali’ne birlikte gitmiş, kırmızı halıda ve şenlik boyunca verilen davetlerde daima el ele, dudak dudağa pozlar vermişti. İhanetin dokümanları de tam o günlerde ortaya çıktı ve çifti bu türlü büyük bir memnunluk sergilerken gören herkes büyük bir şok yaşadı.

Benjamin Millepied ve Camille Etienne, sık sık Millepied’in ofisine girip çıkarken görülmüş; ikilinin saklı buluşmalarını bu türlü sürdürdüğü fotoğraflarla ortay çıkmıştı. Esasen ikili yakın kaynaklar da ünlü ismin ihanetini inkar etmediğini ve kendisini karısına affettirmek ve evliliğini kurtarmak için her şeyi yapmaya hazır olduğunu söylediğini fısıldamıştı basına.

kocasinin ihaneti 10 yillik evliligini sarsmisti unlu yildiz evlilik yuzugunu gostermeye calisirken ter doktu T44mGycI

Natalie Portman, uğradığı ihaneti dünya duyduğundan beri daima göz önünde ve epey da neşeli

Üstelik yeniden bir öteki teze nazaran Natalie Portman bu ihanetten mart ayından beri haberdardı. Çiftin buna karşın Cannes’da samimi pozlar sergilemesi başları karıştırdı. İhanet imgelerinin akabinde Natalie Portman ve Benjamin Millepied’in aslında 2022’de ayrılmaya karar verdiği ve evliliklerinin aslında yolunda gitmediği de söylendi. Lakin çiftin etrafı bu türlü bir ayrılık durumunun kelam konusu olmadığı ve yıldız isimlerin her şeye karşın evliliklerini ayakta tuttuğu konusunda ısrarcı.

HER ŞEY ORTAYDAYKEN AŞK POZLARI SERGİLEMİŞLERDİ

Son olarak Cannes’da karısıyla samimi imajlar sergileyen ve ihanetini affettirmeye çalıştığı argüman edilen Benjamin Millepied, ihanet haberi basına yansıdığından beri adeta kayıplara karıştı. Natalie Portman ise tam zıddı haber duyulduğundan beri daima göz önünde. Yanında eşi yok lakin ünlü yıldız tek başına ya da yanında arkadaşları varken daima olarak uzunluk boy fotoğraflarının çekileceğinden emin olduğu etkinliklerde görülmeye devam ediyor.

kocasinin ihaneti 10 yillik evliligini sarsmisti unlu yildiz evlilik yuzugunu gostermeye calisirken ter doktu BatN148n

Yıldız isim aldatılmanın acısını sporla dindiriyor üzere… Evvel futbol maçı artık de tenis turnuvası

Cannes bittikten sonra yuvasına dönmek yerine Paris’te kalmayı tercih eden başarılı oyuncu birkaç gün evvel Paris Saint-Germain grubunun maçını izlemeye tek başına gitmişti. Tribünlerde gruba tezahürat yapan, maçı heyecan içinde takip eden ve yanında oturan öteki taraftarlarla bol bol sohbet eden Natalie Portman’ın bu davranışı eşiyle ortasındaki meseleleri çözmüş olabileceğine yoruldu. Fakat Benjamin Millepied’in eşinin yanındaki yokluğu göz önünde bulundurulunca bir kısım insan da Portman’ın aslında dünyaya karşı “yıkılmadım ayaktayım” demeye çalıştığını, herkese bu kuvvetli günlerde güçlü olduğu iletisini vermek istediğini sav etti.

kocasinin ihaneti 10 yillik evliligini sarsmisti unlu yildiz evlilik yuzugunu gostermeye calisirken ter doktu JCLRdL8I

“Yüzüğüm yüzüğüm, vilayetle de yüzüğüm!”

SON GÜNLERDE DAİMA YALNIZ FAKAT KEYFİ PEK YERİNDE

Bu husus hâlâ magazin basınının gündeminden düşmemişken Natalie Portman bu kere de Fransız Açık Tenis Turnuvası’nda ortaya çıktı. Çiçekli elbisesi, Dior marka çantası ve hasır şapkasıyla ünlü akınına uğrayan turnuvada arkadaşlarıyla birlikte tek bayanlar çeyrek final maçını izlemeye giden Portman, korta gelir gelmez ve maçı izlediği müddet boyunca bir defa daha tüm basın mensuplarının ilgisini üzerine topladı.

kocasinin ihaneti 10 yillik evliligini sarsmisti unlu yildiz evlilik yuzugunu gostermeye calisirken ter doktu Bn1p56Gr

Natalie Portman, maç boyunca parmağındaki pırlanta evlilik yüzüğünü göstermek için uğraşıp durdu

Herkesle selamlaşan, yanına gelen hayranlarıyla sohbet eden, maçı büyük bir heyecanla takip eden hoş yıldız tekrar etrafına sevinç saçtı. Maç boyunca daima fotoğrafları çekilen Natalie Portman’la ilgili bir ayrıntıysa hayli dikkat cazipti. Başarılı oyuncu fotoğraflarının çekildiğinden epeyce emin haldeyken daima olarak parmağındaki 4 karatlık, Jamie Wolf tasarımı göz alıcı pırlanta evlilik yüzüğünü göstermeye çalıştı.

ALDATAN EŞ KAYBOLDU, GÖVDE GÖSTERİSİ YAPMAK ONA DÜŞTÜ!

Natalie Portman, futbol maçında da yüzüğünü takıyordu aslında. Daha doğrusu tüm yaşananlara karşın yüzüğünü parmağından hiç çıkarmadı. Lakin tenis maçı boyunca el sallama, heyecanla yaptığı jestler mimiklerle ve korttaki atletleri alkışlama üzere her hareketinde yüzüğünü öne çıkarma ve fotoğraflarda kesinlikle görünmesini sağlamaya çalışıma eforu gözden kaçmayacak kadar belirgindi.

kocasinin ihaneti 10 yillik evliligini sarsmisti unlu yildiz evlilik yuzugunu gostermeye calisirken ter doktu IOyRW27d

Olaylarla ilgili taraflardan ses çıkmadığı için “Natalie Portman evliliğini kurtardı mı yoksa dosta düşmana karşı güçlü durmaya mı çalışıyor?” sorusu hâlâ gündemden düşmedi

Yaşananların akabinde sayısız haber ve yorum yapıldı, Natalie Portman, Benjamin Millepied ve ortalarına giren genç bayan hakkında herkes bir şeyler söyledi. Olayın tarafı olan bu üç kişidense bugüne kadar hiç ses çıkmadı. Hal bu türlü olunca da aldatan kocaya ortadan kaybolmak, aldatılan ve gururu kırılan büyük yıldıza da bu türlü kimi kahkahalı kimi pırlanta yüzüklü güç şovları yapmak düştü…