İnce, MHP’yi ziyaret etti! Görüşmeye Devlet Bahçeli’nin çıkıştaki hareketi damga vurdu

Muharrem İnce, partisi tarafından hazırlanan “Tarımsal Üretim Su ve Besin Güvenliği Raporu”nu partilerle paylaşmaya devam...

İnce, MHP’yi ziyaret etti! Görüşmeye Devlet Bahçeli’nin çıkıştaki hareketi damga vurdu

Muharrem İnce, partisi tarafından hazırlanan “Tarımsal Üretim Su ve Besin Güvenliği Raporu”nu partilerle paylaşmaya devam ediyor. İnce bugün saat 14.00’da raporu sunmak üzere MHP Genel Merkezi’ne gitti.

TAHLİL TEKLİFLERİNİ İLETTİ

Basına kapalı gerçekleşen görüşmede, Memleket Partisi Genel Lideri İnce’nin, artan besin fiyatları, ziraî sulamada yaşanan dertler sonucu ortaya çıkan açlık ve kıtlık tehlikesine karşı tahlil tekliflerini içeren “Tarımsal Üretim Su ve Besin Güvenliği Raporu”nu Bahçeli’ye sunduğu belirtildi.

BAHÇELİ’NİN HAREKETİ DİKKAT ÇEKTİ

Yaklaşık yarım saat süren görüşmenin akabinde MHP Genel Lideri Bahçeli, İnce ve beraberindeki heyeti genel merkezden uğurladı. Görüşme sonrasında Bahçeli’nin İnce’ye aracına kadar eşlik etmesi ziyaretle ilgili öne çıkan ayrıntı oldu.

ZİYARETLER DEVAM EDECEK

İnce, daha evvel de birtakım siyasi partileri ziyaret ederek raporları hakkında görüş alışverişinde bulunmuştu. Memleket Partisi son olarak Zafer Partisi’ne gitti. İnce’nin bu ziyaretlerini sürdürmesi bekleniyor.