Hayat Bugün Gizem kimdir, kim canlandırıyor? Gizem Altay Güvener kimdir? Hayat Bugün Gizem’in gerçek ismi ne?

Hayat Bugün, O3 Medya imzalı, birinci kısmı 19 Ekim 2022 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Çiğdem Bozali’nin...

Hayat Bugün Gizem kimdir, kim canlandırıyor? Gizem Altay Güvener kimdir? Hayat Bugün Gizem’in gerçek ismi ne?

Hayat Bugün, O3 Medya imzalı, birinci kısmı 19 Ekim 2022 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Çiğdem Bozali’nin üstlendiği, senaryosunu ise Ayça Üzüm ve Cansu Çoban’ın kaleme aldığı medikal ve dram cinsindeki Türk televizyon dizisidir. Hayat Bugün Gizem kimdir, kim canlandırıyor? Gizem Altay Güvener kimdir? Hayat Bugün Gizem’in gerçek ismi ne?

HAYAT BUGÜN GİZEM KİMDİR?

Olcay Yusufoğlu

GİZEM ALTAY GÜVENER (OLCAY YUSUFOĞLU)

İzmirli, aydın bir ailenin tek kızı. Dansçı. Barış’ın eski eşi. Birbirlerini yaralamadan ayrılmayı ve arkadaş kalmayı başaran Gizem ve Barış, hayatın onlara getirdiği sürprizlerle yan yana savaşmayı deneyecekler.

OLCAY YUSUFOĞLU KİMDİR?

Olcay Yusufoğlu (d. 16 Haziran 1988, İzmir), Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. Eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro kısmını tamamladı.

16 Haziran 1988 tarihinde İzmirde dünyaya gelen Olcay Yusufoğlu, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro kısmı mezunu olan oyuncu, Ankara Devlet Tiyatrosu’nda misyon almıştır. Birinci televizyon deneyimini, 2006-2008 yılları ortasında Star TV’de yayınlanan Köprü dizisinde yaşayan Yusufoğlu, 2015-2021 yılları ortasında atv’de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve 2017-2019 yılları ortasında FOX’ta yayınlanan Bizim Kıssa dizilerinde tanınmıştır. 2021 yılında Sadakatsiz dizisinde Serap karakterine hayat verdi.