Aşk-ı Memnu’nun Nihat’ı yıllar içinde hem değişti hem de baba oldu! Kızı Naz güzelliği ile parmak ısırttı…

4 Eylül 2008 ile 24 Haziran 2010 tarihleri ortasında Kanal D’de yayınlanan, Halid Ziya Uşaklıgil’in tıpkı...

Aşk-ı Memnu’nun Nihat’ı yıllar içinde hem değişti hem de baba oldu! Kızı Naz güzelliği ile parmak ısırttı…

4 Eylül 2008 ile 24 Haziran 2010 tarihleri ortasında Kanal D’de yayınlanan, Halid Ziya Uşaklıgil’in tıpkı isimli romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu, toplam 2 dönem sürdü.

Başrollerini Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Formül, Hazal Kaya, Nebahat Çehre, Zerrin Tekindor ve Işık Fettahoğlu paylaştığı dizi, 79. kısmı ile final verdi.

Farklı konusu ve birbirinden yetenekli oyuncu takımı ile beğenilen dizide İlker Kızmaz ise Nihat Önal karakterine hayat verdi.

Nihat Önal’ın karakterini, aşkını ve babası ile olan olayları seyirciye muvaffakiyet ile yansıtan Kızmaz, Işık Fettahoğlu ile partner olmuştu.

Peyker ve Nihat’ın dizideki öbür karakterlere oranla masumiyetleri dikkati çekerken, İlker Kızmaz yıllar içinde farklı biri oldu.

Aslı Kızmaz ile evlenen ve Naz isminde bir kız çocuğuna sahip olan Kızmaz, geçen vakitte ise karizmasını bir epey artırdı.

Geçtiğimiz dönem Alparslan: Büyük Selçuklu’da yer alan oyuncunun tatlılık abidesi kızını görenler, “Maşallah” demeden geçmiyor.

İLKER KIZMAZ’IN SON HALİ VE AİLESİ

9 Eylül 1975 yılında İzmir’de doğan başarılı oyuncu İlker Kızmaz, bir devir Cennet Mahallesi’nde de yer aldı.

Dizinin kısa bir anında gözüken ve konuk oyuncu olan İlker Kızmaz, en büyük ününü Aşk-ı Memnu sayesinde yaşadı.

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinden sonra son olarak Yalancılar ve Mumları’nda yer alan Kızmaz, Aşk-ı Memnu dizisinde olduğu kadar konuşulmadı.

Yalnızca mesleği ile anılmak isteyen ve sayısız projede yer alan oyuncu, Nefes: Vatan Sağolsun sinemasının çekimleri sırasında tanıştığı Aslı Türkel ile 16 Haziran 2014 yılında evlendi.

Hoş bir aile kuran İlker Kızmaz’ın Naz isminde bir kızı dünyaya geldi ve Naz tatlılığı ile dikkati çekti.

Oyuncunun minik kızı sık sık toplumsal medya paylaşımlarında yer alıyor. Aslı Kızmaz toplumsal medya alanında tam bir fenomen.

Birebir vakitte müelliflik yapan Aslı Kızmaz, kızı ve eşine dair kareleri paylaşarak, takipçilerinin beğenisine sunuyor. Benden Ne Olur ve Olmasa Da Olur kitaplarının müellifi olan Aslı Kızmaz, birinci kitabının sinemasını çekti.