Hande Erçel’in “Ablamda annemi görüyorum” sözleri ablasını ağlattı

Rol aldığı projelerin yanı sıra birçok markanın reklam yüzü olan Hande Erçel, Elle Tarz Ödül...

Hande Erçel’in “Ablamda annemi görüyorum” sözleri ablasını ağlattı

Rol aldığı projelerin yanı sıra birçok markanın reklam yüzü olan Hande Erçel, Elle Tarz Ödül Töreni’nde Yılın Kapak Kızı Ödülü’nü aldı. Mükafatını almak için sahneye çıkan genç oyuncu, duygusal bir konuşma yaptı.

“ABLAMDA ANNEMİ GÖRÜYORUM”

Hande Erçel’i ödül aldığı gecede toplumsal medya fenomeni ablası Gamze Erçel de yalnız bırakmadı. 2019 yılında kanser tedavisi gören annesini kaybetmenin acısını yaşayan Hande Erçel, mükafatını almak için çıktığı sahnede duygusal bir konuşma yaptı. Kendisine ilham olan bayanlara teşekkür eden oyuncu, “Bana ilham veren o kadar çok bayan oldu ki… Ben birçok şey yaşadım ve yaşadığım bu kadar şeyin arkasında grubumu daima yanımda hissettim. Menajerlerimi, Nilay Kum’u… Daha birçok arkadaşımı… Hepsine çok teşekkür etmek istiyorum. Onların dışında ayrıyeten ben ablama teşekkür etmek istiyorum. Zira o benim annemin tarzını gün geçtikçe üzerine alıyor ve ben onda annemi görüyorum. Teşekkür ederim” dedi.

GAMZE ERÇEL AĞLADI

Kardeşinin gözleri karşısından duygusal anlar yaşayan Gamze Erçel, gözyaşlarına hakim olamadı. Erçel’in ağladığı anlar da kameralara yansıdı.