Taciz iddiasıyla ortalığı karıştıran Katar Prensi’nin eski eşi Kasia Gallanio, yatağında ölü bulundu

Katar buyruğunun amcası Abdülaziz bin Halife Al Sani’nin eski eşi Kasia Gallanio, “Eski kocam çocuklarımıza...

Taciz iddiasıyla ortalığı karıştıran Katar Prensi’nin eski eşi Kasia Gallanio, yatağında ölü bulundu

Katar buyruğunun amcası Abdülaziz bin Halife Al Sani’nin eski eşi Kasia Gallanio, “Eski kocam çocuklarımıza uygunsuz dokunuyordu” tezinden sonra İspanya’nın Marbella kentinde meyyit bulundu.

ÇOK DOZDAN HAYATINI KAYBETTİ

2004 yılında tanışan ve 3 çocuk sahibi olduktan sonra sancılı bir boşanma süreci geçiren Polonya asıllı Gallanio’nun çok dozdan uyuşturucu alarak ömrünü yitirmesi sonrasında gözler milyarder Katar prensine çevrildi.

VÜCUDUNDA HİÇBİR FİZİKÎ YARA İZİ YOK

Gallanio’nun açıklamaları sonrasında meyyit bulunduğunu açıklayan yetkililer genç bayanın vücudunda hiçbir fizikî yara ve iz olmadığını duyurdu.

TACİZ SAVINI KATARLI YETKİLİLER YALANLADI LAKİN…

Marbella’daki konutundaki yatakta meyyit bulunan Gallanio ölmeden evvel toplumsal medyayı faal bir biçimde kullanıyordu. Gallanio’nun Katar Prensi’nin çocuklarını taciz ettiğine yönelik tezlerini ise Katarlı yetkililer yalanlamıştı.

BİRKAÇ AYDIR HASTANEDE TEDAVİ GÖRÜYORDU

İspanya’nın çok okunan gazetelerinden El Pais, Gallanio’nun en küçük kızının annesine ulaşamaması sonrasında İspanyol polisiyle temasa geçtiğini ve bu formda 45 yaşındaki Gallanio’nun cansız vücuduna ulaşıldığını aktardı. Fransız Le Parisien gazetesi ise, Paris mahkemesinin 19 Mayıs’ta Gallanio’nun nafaka taleplerini reddettiğini ve genç bayanın birkaç aydır hastanede tedavi olduğunu aktardı. Fransız gazetesi, Gallanio’nun hudut krizleri geçirdiğini yazdı.