Hande Acar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Hande Acar kimdir?, nereli, kaç yaşında? 4 Hande Acar kimdir?, nereli, kaç yaşında? 5 Hande...

Hande Acar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Hande Acar kimdir?, biyografi sitemizde Hande Acar kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Hande Acar kimdir? kaç yaşında?, Hande Acar kimdir? memleketi neresi, Hande Acar kimdir? evi nerede, Hande Acar kimdir? nereli, Hande Acar kimdir? instagram, Hande Acar kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gerçek adı: Hande Acar
Doğum tarihi: 1984
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: 1.74 cm
Kilo: 50 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Boşandı (Erdinç Acar ile)
Meslek: İş Kadını
İnstagram hesabı için tıklayın

Hande Acar nereli? Kaç yaşında?

Hande Acar estetiksiz hali, kimdir, eşi, evi, yaş, babası, dudak estetiği oldu mu? Hande Acar kimdir, kaç yaşında, boy kilo, estetiksiz hali? Hande Acar kaç yaşında, annesi kim, boşandı mı? Eşi Erdinç Acar kimdir ne iş yapar? Hande Acar kimdir biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Hande Acar yaşamı ve biyografisi

Hande Acar Türk iş kadını. İş insanı Erdinç Acar’ın eski eşidir. Türk magazin dünyasında başarılarının bunun yanında estetikleri ile de gündeme gelmiştir.

Hande Acar 1984 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Babası işadamı Teoman Demir ve annesi cemiyetin ileri gelen isimlerinden Revan Sadıkoğlu’dur. Hande Acar eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Lise eğitimini Işık Lisesi’nde ve üniversite eğitimini ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde bitirdi. Hande Acar üniversite senelerında hayalini kurduğu ana haber spikerliği mesleği halen o sıralarda 22 yaşındayken İşadamı Erdinç Acar’ aşık olması ile bitti.

Hande Acar iş insanı Erdinç Acar ile 2006 senesinde nikah masasına oturdu. Bu evlilik 2010 senesinde son buldu ve boşandı. 2011 senesinde yeniden nikah masasına oturan çift bu kez Las Vegas’ta dünya evine girdi. Bu arada çocukları da dünyaya gözlerini açtı. Hande Acar ilk çocuğu Aslan’ı 2007 senesinde dünyaya getirdi. Ardından 2012 senesinde Masal’ı ve 2013 senesinde Mavi’yi dünyaya getirdi. Böylelikle 3 çocuk annesi oldu. Hande Acar iş insanı Erdinç Acar 2020 senesinde boşandı.

Magazin gündeminde estetikleri ile ve pahalı armağanlerle gündeme gelen Hande Acar’a annesi Revan Sadıkoğlu, 2015 senesinde tekne armağan etmişti.  Erdinç Acar ise eşi Hande Acar’ 295 bin Euro’luk ‘HND’ özel plakalı “Cadillac Escalade” marka otomobil armağan etmişti.

Hande Acar magazin muhabirlerinin sorduğu soruya yanıt olarak estetik ile alakalı sorulara cevaben “yalnızca dudaklarımda estetik var” demiştir.