Futbol maçlarını The Freestyle ile izlemek için 3 sebep

Samsung, futbol döneminin dolu dizgin devam ettiği şu günlerde kullanıcılara konutlarının rahatlığında yahut diledikleri ortamda,...

Futbol maçlarını The Freestyle ile izlemek için 3 sebep

Samsung, futbol döneminin dolu dizgin devam ettiği şu günlerde kullanıcılara konutlarının rahatlığında yahut diledikleri ortamda, stadyumdaymış üzere maç izleme keyfi sunuyor. Samsung’un taşınabilir ekran ve cümbüş aygıtı The Freestyle, ileri teknolojileri ve geniş ekran seçeneğiyle maç keyfini yeni bir boyuta taşıyor.

Samsung’un The Freestyle taşınabilir ekranı, her kullanıcının ömür usulüne, tercihlerine ve ferdî tarzına nazaran kullanabileceği projeksiyon aygıtı olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Yalnızca 830 gram tartısındaki The Freestyle, 100 inçlik geniş ekranı ve Full HD manzara kalitesiyle futbol keyfini her yerde bir üst düzeye çıkarıyor.

En geniş ekranla maçın atmosferini stadyumdaymış üzere yaşayın

Spor tutkunları için geniş ekran olmazsa olmaz bir faktör. The Freestyle projeksiyon aygıtı, kullanıcılara maçın atmosferini güya stadyumdaymış üzere deneyimleme imkanı sunuyor. Futbolseverler, The Freestyle sayesinde geniş ekran seçenekleri ve yüksek ses ve manzara kalitesinin yanı sıra maç keyfini sevdikleriyle birlikte deneyimleyebiliyor. Futbol maçlarını 100 inç büyüklüğe ulaşan dev ekranda izleme keyfi sunan aygıt, “ölçekle ve kaydır” özelliğiyle de yerinden oynatmadan ekranı kaydırabiliyor.

Maçları açık havada yansıtmak için harika bir tahlil sunuyor

Kullanıcılar, The Freestyle projeksiyonun kristal işlemci manzara motoru ile üst seviye rengin yansıdığı ekranda karşılaşmaları gerçekçi ve sürükleyici bir halde izleyebiliyor. Kompakt boyutu ve hafifliği (yalnızca 830 gram) sayesinde The Freestyle, son derece pratik bir taşıma kolaylığı sağlıyor. Ayrıyeten kullanıcılar, aygıt ile direkt yansıtma yapabiliyor yahut açılı bir yansıtma tercih edebiliyor. Açılı yansıtmada, 16:9 oranda ‘Otomatik İmaj Düzeltme’ özelliğiyle imaj her yüzeyde rastgele bir bozulma olmadan otomatik olarak hizalanıyor.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra kullanıcılar, akıllı aygıtlarındaki SmartThings uygulamasından ‘Tap View’ özelliğini kullanarak The Freestyle’a bağlanabiliyor, Samsung Smart TV kullanıcı arayüzüne basitçe erişebiliyor. Ayrıyeten The Freestyle’ın 180 dereceye kadar hür dönüş özelliği sayesinde aygıtlarını hareket ettirmeden eksiksiz pozisyonu bulabiliyor.

İleri düzey ferdileştirme özellikleri ile eşsiz bir deneyim

Futbol tutkunları, konutlarında yahut öteki bir ortamda arkadaşları ile birlikte kalabalık bir maç keyfi yapmak istediğinde, The Freestyle bu türlü bir akşama yakışır olağanüstü özellikler sunuyor. Kullanıcılar, The Freestyle’ı yansıtma için kullanmadıkları vakitlerde, ambiyans modunun sunduğu ortam aydınlatma efektleriyle istediği ambiyansı yaratabiliyor. Yüksek kaliteli ses özellikleri ve Bluetooth irtibatıyla The Freestyle, özel tertiplerde yayın yapmak için kusursuz bir tercih oluyor. Yüksek performanslı taşınabilir Bluetooth hoparlörler kadar kaliteli ses özellikleri sunan The Freestyle’ın güçlü dahili hoparlörleri, güçlü ve 360 derecelik sesle sürükleyici bir tecrübe yaşatıyor. The Freestyle, şahsileştirme özellikleri ve fonksiyonelliği sayesinde, maç gecelerinin vazgeçilmez yardımcısı olurken, yeni tecrübelerle unutulmaz anlar yaşatıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı