Fenerbahçe’nin kasasını Acun Ilıcalı dolduracak! İşte Ozan Tufan ve Allahyar için ödeyeceği para

Yeni döneme Premier Lig’e çıkma teziyle başlayacak olan Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City, takımını...

Fenerbahçe’nin kasasını Acun Ilıcalı dolduracak! İşte Ozan Tufan ve Allahyar için ödeyeceği para

Yeni döneme Premier Lig’e çıkma teziyle başlayacak olan Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City, takımını Fenerbahçe’den yapacağı transferlerle güçlendirecek. Allahyar ve Ozan Tufan‘ı renklerine bağlamaya çok yakalaşan İngiliz grubunun bu transferler için ödeyeceği para ortaya çıktı.

BÜYÜK ÖLÇÜDE MUAHEDE SAĞLANDI

Sporx’in Hull Daily Mail’den aktardığı habere nazaran, Hull City, Hatayspor ile kontratı biten Adama Traore dışında Fenerbahçe’den Allahyar Sayyadmanesh ile anlaştı. Yeniden Fenerbahçe’den Ozan Tufan ile de büyük ölçüde mutabakat sağladı.

OZAN TUFAN’IN MUKAVELESİ 2+1 YILLIK OLACAK

Haberin ayrıntısında Hull’un Allahyar için 2.5 milyon euro, Ozan Tufan için 5 milyon euro bonservis bedelini Fenerbahçe’ye ödeyeceği belirtildi. Ayrıyeten, Ozan Tufan’ın 2+1 yıllık kontrat imzalayacağı da vurgulandı.

SERI’YE DE TEKLİF YAPILDI

Hull’un Adama Traore ve Ozan Tufan dışında Fulham ile mukavelesi sona eren eski Galatasaraylı Jean Michael Seri’ye de teklif yaptığı yazıldı. Jean Michael Seri’nin geçen dönem Championship’te oynadığı performans etkilenen Hull Cityli yetkililerin, transfer tekliflerini ilettiği kaydedildi.