Fenerbahçe ve Anadolu Efes maçlarının tarihi belli oldu

Kahramanmaraş merkezli sarsıntılar nedeniyle ertelenen THY Avrupa Ligi 24. haftasındaki Anadolu Efes-Real Madrid ve Fenerbahçe...

Fenerbahçe ve Anadolu Efes maçlarının tarihi belli oldu
Kahramanmaraş merkezli sarsıntılar nedeniyle ertelenen THY Avrupa Ligi 24. haftasındaki Anadolu Efes-Real Madrid ve Fenerbahçe Beko-EA7 Emporio Armani Exchange Milan maçlarının yeni tarihleri açıklandı.

THY EuroLeague’den yapılan açıklamada, “Türkiye’de yaşanan zelzeleler nedeniyle orta verilen 24. hafta maçları belirtilen yeni tarih ve saatlerde oynanmak üzere tekrar planlandı. Anadolu Efes-Real Madrid maçı, 14 Mart 2023 Salı, lokal saatle 20.30’da, Fenerbahçe Beko-EA7 Emporio Armani Milan maçı 21 Mart 2023 Salı, lokal saatle 20.15 oynanacak.” bilgisi verildi.

THY EuroLeague 24. haftasında 9 Şubat Perşembe günü Anadolu Efes-Real Madrid ve 10 Şubat Cuma günkü Fenerbahçe Beko-EA7 Emporio Armani Exchange Milan maçları, sarsıntılar nedeniyle Türk hükümetinin tüm spor karşılaşmalarını bir sonraki duyuruya kadar iptal etmesinin akabinde askıya alındığı ve ertelenen müsabakaların yeni tarihlerinin kadrolarla yapılacak görüşmeler sonrasında belirleneceği bildirilmişti.