Eyüpspor Süper Lig’e mi çıktı, play-off hangi turda? Eyüpspor play-off larda kimle eşleşti? Eyüpspor ligi kaçıncı bitirdi, kaç puan?

Eyüp spor Kulübü, 1919 yılında Eyüpsultan’da kurulan ve 1. Lig’de gayret eden Türk spor kulübüdür....

Eyüpspor Süper Lig’e mi çıktı, play-off hangi turda? Eyüpspor play-off larda kimle eşleşti? Eyüpspor ligi kaçıncı bitirdi, kaç puan?

Eyüp spor Kulübü, 1919 yılında Eyüpsultan’da kurulan ve 1. Lig’de gayret eden Türk spor kulübüdür. Eyüpspor Harika Lig’e mi çıktı? Eyüpspor play-off larda kimle eşleşti? Eyüpspor ligi kaçıncı bitirdi, kaç puan?

EYÜPSPOR SPOR TOTO 1. LİGİ KAÇINCI SIRADA BİTİRDİ, KAÇ PUANDA?

Eyüpspor bu dönem ligi 62 puanla 6. sırada tamamladı ve Harika Lig’e çıkmak için play-off cinslerinde oynamaya hak kazandı.

SPOR TOTO 1. LİG PLAY-OFF MAÇLARI NE VAKİT, KİM KİMLE EŞLEŞTİ?

Spor Toto 1. Lig’de olağan dönemin sona ermesiyle birlikte Play-Off’a katılacak gruplar aşikâr oldu. Ligi 3. sırada bitiren Pendikspor Futbol A.Ş. direkt finale yükseldi. Play-Off 1. Tipi’nde ise Bodrumspor A.Ş. ile Göztepe A.Ş., Sakaryaspor A.Ş. ile de Eyüpspor eşleşti.

Müsabakalarını kazanacak olan ekiplerin çift maç eleme tarzına nazaran eşleşeceği Play Off 2. Cinsinde maçlar 31 Mayıs Çarşamba ve 4 Haziran Pazar günü oynanacak. Final karşılaşması 8 Haziran Perşembe günü oynanacak olup, final merkezi ise daha sonra ilan edilecek.

eyupspor super lige mi cikti play off hangi turda eyupspor play off larda kimle eslesti eyupspor 3ptyVNS4

1. play-off maçları eşleşmeleri ve maç sonuçları:

  • Bodrumspor 3 – 1 Göztepe
  • Sakaryaspor 0 – 1 Eyüpspor

Buna nazaran Eyüpspor ve Bodrumspor bir üst tipe yükseldi.

EYÜPSPOR ÜSTÜN LİG’E Mİ ÇIKTI?

Eyüpspor bugün 1. play-off tipinde Sakaryaspor ile karşılaştı. Maçı 1-0 kazandı. Buna nazaran Eyüpspor bir üst cinse yükseldi. Şimdi Muhteşem Lig’e çıkmadı. Eyüpspor playoff 2. tipini da geçerse final tipine yükselecek. Final maçını da kazanırsa Harika Lig’e çıkmış olacak.