eFootball 2022 oyuncuları kızgın! Sevilen oyun modu 2023’ten itibaren ücretli olacak

eFootball’un resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, eFootball 2022’nin hakkında alınan geri bildirimler ve sorulan sorulara...

eFootball 2022 oyuncuları kızgın! Sevilen oyun modu 2023’ten itibaren ücretli olacak

eFootball’un resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, eFootball 2022’nin hakkında alınan geri bildirimler ve sorulan sorulara cevap paylaştı ve 1.1.0 sürümünden sonra planlanan birtakım güncellemelerden bahsetti.

EFOOTBALL 2022 FİYATSIZ İÇERİKLER

Fiyatsız ve fiyatlı içeriklerden bahseden eFootball resmi Twitter hesabına, fiyatsız içerikler ortasında kullanıcıların çevrimiçi olarak odalar oluşturabileceği ve Dream Team’de oluşturulan gruplar ortasında maçlar oynayabileceği açıklandı.

Bunun yanı sıra kimi düzenlenme işleri 2022’nin kışında geleceğini, konsollar ve PC ortasında crossplay’in sunulacağı bildirildi.

EFOOTBALL 2022 FİYATLI İÇERİKLER

Fiyatlı içerikler ortasında ise 2022 yılı sonuna kadar liglerde ve kulüp ekiplerinde kullanılabilecek grup sayısı arttırılacak ve ek fiyatlı içerik olarak dağıtılacak. Master League’in ise 2023’te ek fiyatlı içerik olacak sunulacağı açıklandı.

OYUNCULAR SONLANDI

Master League modunun fiyatlı olarak yayınlanacağının duyurulmasının akabinde ise oyuncular reaksiyon gösterdi. Oyunun fiyatsız olarak duyurulmasının akabinde fiyatlı içerik çıkarmalarına öfkelenen hayranlar, oyunu sileceklerini lisana getirdi.