Ümit Özdağ’dan “Sığınmacılar kargo paketi değil” diyen Mustafa Sarıgül’e yanıt: Ayçiçek yağı tokatlamaya devam et

Toplumsal medya platformu TikTok’ta yayınladığı görüntülerde artan enflasyonu eleştirerek ayçiçek yağı ve kola üzere eserleri...

Ümit Özdağ’dan “Sığınmacılar kargo paketi değil” diyen Mustafa Sarıgül’e yanıt: Ayçiçek yağı tokatlamaya devam et

Toplumsal medya platformu TikTok’ta yayınladığı görüntülerde artan enflasyonu eleştirerek ayçiçek yağı ve kola üzere eserleri tokatlamasıyla gündeme gelen Türkiye Değişim Partisi Genel Lideri Mustafa Sarıgül, katıldığı bir televizyon yayınında Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“O BEŞERLER KARGO PAKETİ DEĞİL”

Özdağ’ın sığınmacılar hakkındaki konuşmalarını romantik bulduğunu tabir eden Sarıgül, “İktidara geldim çabucak göndereceğim mantığını yanlışsız bulmayız o beşerler kargo paketi değil. Kolay kolay gitmezler fakat gitmeleri gerekir. Bunun en doğrusu AB ülkelerini mültecileri eşit olarak alması.” tabirlerini kullandı.

“CİDDİ POZLARLA AYÇİÇEK YAĞI TOKATLAMAYA DEVAM EDİN”

Sarıgül’e toplumsal medya hesabından cevap veren Özdağ ise “Sevgili Sarıgül, TikTok için çok önemli pozlarda ayçiçek yağı tokatlamaya devam edin lütfen. Ulusal güvenlik bahisleri Şişli’de imar müsaadesi vermeye benzemez. Ben o işlerden anlamam. Siz benim bildiklerimi bilmezsiniz. Yeterli çalışmalar dilerim.” dedi.