CW Enerji, Ar-Ge ürünleri ile fuarda göz kamaştırdı

ANTALYA (İGFA) – Fuarlarda yenilikçi eserleri ile ziyaretçilerin epey ilgisini çeken CW Güç, 15. EIF...

CW Enerji,  Ar-Ge ürünleri ile fuarda göz kamaştırdı

ANTALYA (İGFA) – Fuarlarda yenilikçi eserleri ile ziyaretçilerin epey ilgisini çeken CW Güç, 15. EIF Dünya Güç Kongresi ve Fuarı’nda adeta göz kamaştırdı.

Sektörleri ile ilgili çabucak her aktiflikte etkin olarak yer almaya devam ettiklerini belirten CW Güç İdare Şurası Lideri Tarık Sarvan, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen 15. EIF Dünya Güç Kongresi ve Fuarı’nda platin sponsor olduklarını ve fuarda AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdikleri eserlerini sergilediklerini söyledi. Sarvan, son teknoloji ile ürettikleri birbirinden kıymetli eserlerinin ziyaretçilerin ilgisini çektiğini söz ederek, “Dünyanın dört bir yanına ihraç ettiğimiz yenilikçi çalışmalarımızı fuarda iştirakçilerle bir ortaya getirdik. Standımıza ilgi yoğundu” dedi. Fuarın hayli verimli geçtiğini lisana getiren Sarvan, birçok iş görüşmesi gerçekleştirdiklerini kaydetti.

CW Güç CEO’su Volkan Yılmaz, fuara alanında uzman geniş bir takım ile katıldıklarını belirterek, “İki katlı dev standımızda dal paydaşlarımız ile bir ortaya geldik. Dünyanın pek çok ülkesinden gelen ziyaretçilerle yeni iş irtibatları kurduk. Eserlerimiz ziyaretçilerimizin beğenisini topladı. Standımıza üç gün boyunca ziyaretçilerin ağır ilgisi vardı. Dalın öncü firması olarak bu çeşit etkinliklerde aktif bir formda yer almaya devam edeceğiz” diye konuştu.

CW Güç İdare Heyeti Lideri Tarık Sarvan, fuar kapsamında gerçekleştirilen seminerde güneş gücü kesimi hakkında bilgiler verdi. Ağır ilginin olduğu seminer sonrasında 15. EIF Dünya Güç Kongresi ve Fuarı’na katkılarından ötürü CW Güç İdare Konseyi Lideri Tarık Sarvan ve CW Güç CEO’su Volkan Yılmaz’a teşekkür plaketi takdim edildi.

Bu ortada CW Güç’ün 17-20 Ekim tarihleri ortasında Libya’da düzenlenecek olan “Construction EXPO 2022” ile yeni elektrikli araç şarj istasyonları markası CV Charging Vehicles ile de 26-28 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek “EVCHARGE Show” fuarına katılacağı öğrenildi.