Anadolu Isuzu’dan Fas’a 12 Turkuaz midibüs teslimatı

Anadolu Isuzu, Fas’a gerçekleştirdiği 12 adetlik Turkuaz midibüs teslimatı ile yurt dışı pazarlardaki başarılarına bir...

Anadolu Isuzu’dan Fas’a 12 Turkuaz midibüs teslimatı

Anadolu Isuzu, Fas’a gerçekleştirdiği 12 adetlik Turkuaz midibüs teslimatı ile yurt dışı pazarlardaki başarılarına bir yenisini daha ekledi. Araçlar, Fas’ın Kazablanka kentinde servis nakliyeciliği alanında hizmet verecek.

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, yurt içinde olduğu üzere yurt dışı pazarlarda da muvaffakiyetlerini ve tam vaktinde araç teslimatlarını sürdürüyor. Anadolu Isuzu’nun Çayırova’daki akıllı fabrika özelliklerine sahip tesislerinde ‘Terzi Tarzı İmalat’ modeli ve yüzde 70’lere varan yerlilik oranı ile ürettiği çevreci, yenilikçi, konforlu ve çağdaş midibüs ve otobüsler dünya kentlerinde muvaffakiyetle hizmet veriyor. Türkiye’nin midibüs ihracat şampiyonluğu unvanını muvaffakiyetle sürdüren Anadolu Isuzu son olarak Kuzey Afrika bölgesinin en değerli pazarlarından Fas’a 12 adet Turkuaz midibüsün teslimatını gerçekleştirdi. Planlanan zamanlama dahilinde, teslim edilen araçlar Fas’ın Kazablanka kentinde servis nakliyeciliği alanında hizmet verecek.

Isuzu Turkuaz, servis nakliyatında ülkü tahlil

Anadolu Isuzu’nun bilhassa servis nakliyeciliği alanında Türkiye’de olduğu üzere yurtdışı pazarlarda da öne çıkan modelleri ortasında yer alan Isuzu Turkuaz modeli, yüksek yolcu kapasitesi, üstün hareket yetenekleri, ferah iç hacmi ve geniş bagaj imkanları ile beğeni topluyor. Isuzu Turkuaz, 7,7 metre uzunluğu, 190 PS gücündeki yüksek performanslı ve güçlü motoru, otomatik Isuzu şanzımanı ile servis, turizm ve okul nakliyatı için ülkü tahlil niteliğinde. Yüksek yolcu kapasitesi, üstün hareket yetenekleri, ferah iç hacmi ve geniş bagaj imkanları ile rekabette öne çıkan Isuzu Turkuaz, çift cam izolasyonu ve ön ısıtıcı ekipmanıyla soğuk iklimlerde kullanım için de uygun. Otomatik yangın söndürme sistemleri ile büsbütün inançlı bir ulaşım aracı olan Isuzu Turkuaz, üç nokta emniyet kemerine sahip 33 öğrenci koltuğu ve hostes koltuğu ile inançlı, yüksek taşıma kapasitesi sunuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı