Bu Hafta, Türk Yatırımcıların Gözü Bu 9 Altcoin’de!

Kripto paraların dinamik dünyasında, Türk yatırımcılar çok çeşitli altcoin projelerine yönelik merak ve heyecanlarını ortaya...

Bu Hafta, Türk Yatırımcıların Gözü Bu 9 Altcoin’de!

Kripto paraların dinamik dünyasında, Türk yatırımcılar çok çeşitli altcoin projelerine yönelik merak ve heyecanlarını ortaya koydu. İşte geçtiğimiz hafta boyunca Türkiye’deki yatırımcıların araştırdığı 10 coin…

Bu hafta, Türkiye’deki yatırımcılar bu altcoin projelerini araştırdı

20 Mayıs’tan 26 Mayıs’a kadar CoinGecko’da en çok trend olan kripto paralar, Türkiye’deki yatırımcıların farklı ilgi alanlarını yansıttı. CoinGecko’nun Kriptokoin.com ile paylaştığıverilere nazaran Bu devirde dikkat çeken kripto paralar ortasında Aston Villa Fan Token, BSCPAD, Pi Network, Bitcoin, Manchester City Fan Token, Pepe, Conflux, Crypto Royale, A Hunters Dream ve UMA yer aldı.

https://twitter.com/kriptokoin/status/1661994227679592448

Aston Villa Fan Token, Türk yatırımcılar ortasında en çok aranan kripto varlıklardan biri olarak ortaya çıktı. Aston Villa Fan Token, sahiplerinin taraftarlarla ilgili etkinliklere ve karar alma süreçlerine katılarak İngiltere Premier Lig kulübü Aston Villa ile etkileşim kurmasına imkan tanıyor. Bu eşsiz yarar ve kadronun özel taraftar kitlesi, token’ın Türkiye pazarındaki popülerliğine katkıda bulundu.

BNB Chain üzerine inşa edilmiş merkeziyetsiz bir fon toplama platformu olan BSCPAD de Türk yatırımcıların ilgisini çekti. BSCPAD, eşsiz launchpad düzeneği aracılığıyla adil bir dağıtım süreci sağlarken kullanıcıların token satışlarına katılmasına imkan tanıyor. BSCPAD’in cazibesi, gelecek vaat eden projeleri erken evrede keşfetme potansiyelinde yatıyor. Yatırımcılara gelecek vaat eden Blockchain teşebbüsleriyle etkileşime geçme fırsatı sunuyor.

bu hafta turk yatirimcilarin gozu bu 9 altcoinde 0 29O1ZYLV

Bitcoin, tanınan tercih olmaya devam ediyor

Akıllı telefon kullanılarak madenciliği yapılabilen bir kripto para ünitesi olan Pi Network de büyük ilgi gördü. Kullanıcı dostu erişilebilirliğe odaklanmasıyla bilinen Pi Network, bireylerin aygıtlarının pilini tüketmeden yahut çok bilgi tüketmeden kripto para madenciliği yapmalarına imkan tanıyor. Türk yatırımcıların Pi Network’ün sunduğu kolaylık ve kolaylığın arama hacminin artmasına yol açtığı görülüyor.

Dünyanın önde gelen kripto para ünitesi Bitcoin, Türk yatırımcılar ortasında tanınan bir tercih olmaya devam etti. Uzun ömürlülüğü, istikrarı ve ana akım finans kurumları tarafından kabul görmesiyle tanınan Bitcoin, hem tecrübeli hem de acemi yatırımcılar için tercih edilen bir yatırım seçeneği olmaya devam ediyor.

bu hafta turk yatirimcilarin gozu bu 9 altcoinde 1 jyQwzfqv

Türklerin portföyü epeyce çeşitli

İngiltere Premier Lig kulübü Manchester City’ye bağlı Manchester City Fan Token da Türkiye pazarında ilgi gördü. Aston Villa Fan Token’a benzeri biçimde, taraftarlara grupla etkileşim kurmak ve özel avantajlar ve tecrübeler kazanmak için eşsiz bir fırsat sunmakta.  Bir göğüs coin olan Pepe de ilgi artışına şahit oldu. Pepe, kullanıcıların ikonik Kurbağa Pepe meme’inden esinlenerek oluşturulmuştur.  

 Ölçeklenebilirliği ve yüksek iş hacmiyle bilinen halka açık bir Blockchain ağı olan Conflux, merkezi olmayan uygulamalar ve akıllı kontratlar için sahip olduğu potansiyel nedeniyle dikkat çekti.  Crypto Royale, A Hunters Dream ve UMA’nın da bu devirde Türkiye’de trend olan coinler ortasında yer alması, yatırım tercihlerinin çeşitliliğine işaret ediyor. Bu coinler, Türk kripto para topluluğunda oyun ve merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulamalarına yönelik artan ilgiyi gözler önüne sermekte.