Broadway müzikali

ÜNLÜ İSİMLER İZLEDİ Kadrosunda Pelin Akil, Canan Ergüder, Burak Yörük, Başak Gümülcinelioğlu, Melis Minkari, Kaan...

Broadway müzikali

ÜNLÜ İSİMLER İZLEDİ

Kadrosunda Pelin Akil, Canan Ergüder, Burak Yörük, Başak Gümülcinelioğlu, Melis Minkari, Kaan Miraç Sezen, Ecem Sena Bayır ve Tuana Yılmaz’ın yer aldığı “Broadway in İstanbul” müzikali geçen akşam Maslak Tim Show Center’da sahnelendi.

Ünlü oyuncular, “Sefiller”, “Chicago”, “Cabaret”, “Damdaki Kemancı”, “Grease”, “Mama Mia”, “Cats”, “Mouline Rouge”, “Aida”, “Leave It to Me” üzere gişe rekorları kırmış ünlü Broadway müzikallerinden seçilen müzikleri seslendirdi. Geceye sanat ve şov dünyasından birçok isim katıldı.

SEVGİLİLER BİRİNCİ KEZ AYNI MÜZİKALDE

Sahne öncesi soruları yanıtlayan takım, “Her hafta özel vakitlerimizden ve işlerimizden arda kalan vakitte ekstra bir halde çalıştık. Çok düzgün olmasını umuyoruz. Bizim için çok bedelli bir performans olacak” dedi.

broadway muzikali 0 4jEEeMnF

Tuana Yılmaz – Pelin Akil

Burak Yörük, sevgilisi Tuana Yılmaz ile birinci sefer sahne alacak olması hakkında “İlk defa birlikte sahnedeyiz. Onun için daha çok heyecanlıyız. İkimiz için de umarız her şey mükemmel olur” açıklamasını yaptı.

broadway muzikali 1

Taro Buyruk Tekin, “Anneannem (Leman Sam) birinci kere ayakkabılarımı beğendi. Charlie Chaplin’in ayakkabılarına benzetti” dedi.

broadway muzikali 2 DFZUGWMi

Anıl Altan

broadway muzikali 3 sRNBCGIv

Müge Boz – Vina

broadway muzikali 4 Hp8Xfvgg

Çağrı Çıtanak