Bir Trader, Bu Altcoinler ile Parasını 128 Kat Arttırdı!

Kripto para piyasası her açıdan sürprizlerle dolu. Bir trader belirlediği altcoinler ile başarılı trade yaparak,...

Bir Trader, Bu Altcoinler ile Parasını 128 Kat Arttırdı!

Kripto para piyasası her açıdan sürprizlerle dolu. Bir trader belirlediği altcoinler ile başarılı trade yaparak, 50 ETH’yi 480 ETH’ye dönüştürdü. Pekala bunu nasıl başardı?

Usta trader göğüs tabanlı altcoinler ile 128X çıkar yaptı!

Servetlerin dakikalar içinde kazanılıp kaybedilebildiği kripto paranın süratli dünyasında, bir kişi kripto topluluğunun dikkatini çekti. Lookonchain’e nazaran, bu yetenekli trader Mayıs ayı boyunca meme-coin’lerinin kurnazca trade’ini yaptı. Böylelikle, 50 ETH’lik mütevazı bir yatırımı şaşırtan bir biçimde 480 ETH’ye dönüştürmeyi başardı. Daha da dikkat alımlı olan, traderın MMVG’de sadece 0,5 ETH kullanarak tek bir günde etkileyici bir 64 ETH kazanması ve birinci yatırımının 128 katı üzere harika bir getiri elde etmesi.

https://twitter.com/lookonchain/status/1662086506763386882

Kripto tahlil platformu Lookonchain, kısa müddet evvel traderın stratejilerini inceledi. Bu doğrultuda, başarılarına ait kıymetli bilgiler elde etti. Bu kişinin ayak izlerini körü körüne takip etmenin her trader için birebir sonuçları vermeyebileceğini belirtmek kıymetli. Bununla birlikte, bilhassa kodlama uzmanlığına sahip olanlar için muhakkak öğrenilecek kıymetli dersler vardır.

Trader, nasıl bir strateji izliyor?

Traderın süreç sıklığı şaşırtan. Zira ortalama her beş dakikada bir süreç gerçekleştiriyor. Bu da zanaatlarına etkin ve çabalı bir yaklaşım olduğunu gösteriyor. Ayrıyeten, daha süratli süreçler ve daha düzgün piyasa konumlandırması için prim ödemeye istekli olduklarını ima eden yüksek bir gaz fiyatı kullanıyor. Bu seçim, kripto ortamının ve zamanlamanın değerinin derinlemesine anlaşıldığını gösteriyor.

Traderın en güçlü taraflarından biri, süreçlerini optimize etmesine ve değişken meme-coin piyasasındaki fırsatlardan yararlanmasına imkan tanıyan kodlama yeterliliklerinde yatıyor. Kodlama maharetlerine sahip olanlar için, ticaret stratejilerini incelemek verimli bir gayret olabilir. Traderın yaklaşımının daha yakından incelenmesi, birtakım ilgi cazip istikametleri ortaya koyuyor. MMVG örneğini ele alırsak, trader havuzun oluşturulmasından çabucak sonra, ekseriyetle 10 dakika içinde token satın alarak süratli bir formda hareket etti. Bunu yaparak, erkenden avantajlı bir durum elde etmeyi ve potansiyel karları kaçırmamayı amaçlıyor.

https://twitter.com/lookonchain/status/1662086513235226624

Metodolojilerinin bir öteki değerli ögesi da tokenların satın alındıktan çabucak sonra onaylanmasını içeriyor. Bu, yatırımcının satışları gecikmeden süratli bir halde gerçekleştirmesini sağlıyor. Böylelikle, onay gerekliliği nedeniyle en güzel satış fırsatlarını kaçırma riskini ortadan kaldırıyor. Ayrıyeten, yatırımcının makul bir vakitte satılacak ölçüsü belirleyerek bir limit fiyat stratejisi kullanabileceği görülüyor. Bunu yaparak, tüm tokenlarını bir seferde sattığı için keskin fiyat dalgalanmalarını kaçırma pişmanlığına karşı kendisini koruyor.

Strateji yol gösterici olsa da kripto dünyasında katılık yok!

Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere, meme-coin piyasasındaki başka adreslerin alım satım modelleri incelendiğinde, birçok kişinin bu altcoinler’i havuzlar birinci oluşturulduğunda satın aldığı ve çabucak kâr hedefiyle sattığı görülüyor. Bununla birlikte, ortalama getiriler birinci yatırımın yaklaşık iki katı olma eğiliminde. Bu da öne çıkan traderımızın fevkalâde sonuçlarını elde etmek için gereken maharet ve uzmanlığını gösteriyor. Bilhassa, trader elde ettiği altcoinler’i derhal satarak anaparalarını derhal geri kazanmak için bir formül geliştirmiş. Bu yaklaşım kayıpları en aza indiriyor. Ayrıyeten, dengeli bir alım satım faaliyeti akışına imkan tanıyor.

Sonuç olarak, traderın 50 ETH’lik mütevazı bir yatırımı 480 ETH’ye dönüştürme ve göğüs tabanlı altcoinler’in stratejik ticareti yoluyla tek bir günde 64 ETH kazanma yeteneği, uzmanlıklarını ve kripto piyasasını anladıklarını gösteriyor. Sık alım satım yapmaları, yüksek gaz fiyatı kullanmaları, kodlama yeterlilikleri ve stratejik zamanlamaları başarılarına katkıda bulunan faktörler. Muvaffakiyet için garantili bir plan yok. Bununla birlikte, bu traderın metodolojisi, kripto para trade’i alanında kıymetli bilgiler sağlıyor.