BBL maçı ne zaman? Valorant BBL – GLD maçı ne zaman?

VCT 2022: EMEA Challangers 2 – Group Stage’de dördüncü hafta maçlarında Guild Esports ile karşılaşacak...

BBL maçı ne zaman? Valorant BBL – GLD maçı ne zaman?

VCT 2022: EMEA Challangers 2 – Group Stage’de dördüncü hafta maçlarında Guild Esports ile karşılaşacak BBL maçı ne vakit olduğu BBL taraftarları tarafından merak ediliyor. Pekala, BBL maçı ne vakit? Valorant BBL – GLD maçı ne vakit? BBL maçı saat kaçta? BBL maçı nerden izlenir?

BBL – GLD MAÇI NE VAKİT?

M3 Champions maçı sonrası Küme B’de 5. sıraya gerileyen BBL Esports, skoru eşitlemek için tekrardan alana çıkacak. Küme birincisi Guild Esports ile karşılacak BBL Esports, bir sonraki maçı 5 Haziran Pazar günü saat 17.00’de oynayacak. BBL Esports – Guild Esports maçını Twitch ve YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.

BBL MAÇ TAKVİMİ

  • Guild Esports – 05.06.2022
  • Big – 12.06.2022

BBL ESPORTS KİMİN?

BigBossLayf Esports yahut bilinen ismi ile BBL Esports, Ferit “wtcN” Karakaya, Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak, Şükrü “Uthenera” Şentürk ve Okan “oid” İlker Demirel, tarafından Temmuz 2020’de kurulmuş bir Türk elektronik spor kulübüdür. Valorant First Strike Türkiye Büyük Finali’nde rakibi Futbolist’i 3-0 yenerek birinci Valorant First Strike Türkiye Şampiyonu olmuştur. Ekip, The Spike’ın oluşturduğu Avrupa’nın en yeterli VALORANT grupları listesinde 28 Mart 2022 prestijiyle 12. sırada yer almaktadır.