Başkan Çerçioğlu’ndan Koçarlı Pazarı’na Ziyaret

Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu, Koçarlı Pazarı’nı ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Vatandaşlar Lider Çerçioğlu’na...

Başkan Çerçioğlu’ndan Koçarlı Pazarı’na Ziyaret

Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu, Koçarlı Pazarı’nı ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Vatandaşlar Lider Çerçioğlu’na pazardaki yüksek fiyatlardan kaygı yanarken pazarcı esnafı da satış yapamadıklarını söyledi.

Vatandaşlarla buluşmalarına devam eden Lider Çerçioğlu bu kere Koçarlı Pazarı’nda vatandaşlarla bir ortaya geldi. Pazardan alışveriş yapan Lider Çerçioğlu, vatandaşların Büyükşehir Belediyesi’nden taleplerini de dinledi. Pazarcı esnafına iyi işler temennisinde bulunan Lider Çerçioğlu’na vatandaşlar yüksek fiyatlardan yakındı. Kış için fazladan battaniye satın alan bir vatandaş yakacak fiyatlarından sıkıntı yanarken, birçok vatandaş ise pazar otomobilini dolduramadıklarını belirtti.

Başkan Çerçioğlu’na pazar ziyaretinde Cumhuriyet Halk Partisi Koçarlı İlçe Lideri Hakan Akın ile GÜZEL Parti Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi Mevlüt Şahinci eşlik etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı