Aziz Yıldırım’dan Ali Koç’a tarihi çağrı: Fenerbahçe’nin mal varlıklarını satışa çıkar, hepsini ben alacağım

Fenerbahçe‘nin eski lideri Aziz Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında kulübün borçlarını azaltmak ismine Ali Koç’a tarihi...

Aziz Yıldırım’dan Ali Koç’a tarihi çağrı: Fenerbahçe’nin mal varlıklarını satışa çıkar, hepsini ben alacağım

Fenerbahçe‘nin eski lideri Aziz Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında kulübün borçlarını azaltmak ismine Ali Koç’a tarihi bir davet yaptı.

“HEPSİNİ SATIN ALACAĞIM”

Aziz Yıldırım yaptığı açıklamada, ” Fenerbahçe‘den bir şey istemiyorum! Herkes beni rahat bıraksın. Ailemle, işimle uğraşayım. Beni zorla çekmeyin. Para harcamak benim için çocuk oyuncağı. Adam zengindir para harcayamaz. Adamın parası yoktur çok para harcar. Mal varlıklarını toplasınlar, bu bedeller üzerinden satışa çıkarsınlar. Ben hepsini alacağım! Sıfırlayacağım, Fenerbahçe‘nin borcunu sıfırlayacağım.” tabirlerini kullandı.

“KOLEJİ DE BEN KENDİM YAPACAĞIM”

Yıldırım ayrıyeten, “Fenerbahçe Koleji’ni kapatmasınlar. Bir yer bulsunlar, kirasını ben ödeyeceğim. Bina yıkılacaksa, çabucak yıkalım. Koleji de ben kendim yapacağım. İsteyen varsa katılsın. O çocuklar orada okumaya devam etsin. Koleji, üniversiteyi para kazanmak için yapmadık. Fenerbahçe ruhu gelişsin diye yaptık. Bu kulüp; taraftarın, kongre üyesinin ve Fenerbahçe’nindir. Bu şahısların değildir. Birlik ve beraberlik istiyorsunuz, evvel bunları ortadan kaldıracaksınız. Ozan Balaban, Selim Kosif’in biletlerini iptal ettiler. Eleştirmişler… Bu türlü şey olmaz.” dedi.