Galatasaray’dan bir yeni transfer daha! Eski şampiyon takıma geri dönüyor

Regional League Türkiye: Birlik Ligi’nde 3 puan ile sonuncu sırada yer alan Galatasaray Espor, ligin...

Galatasaray’dan bir yeni transfer daha! Eski şampiyon takıma geri dönüyor

Regional League Türkiye: Birlik Ligi’nde 3 puan ile sonuncu sırada yer alan Galatasaray Espor, ligin beşinci haftasında bir sefer galibiyet alabildi. Durumu bilakis çevirmek için yeni transfer arayışına giren sarı kırmızılı takım, yeni oyuncusunu duyurdu.

GALATASARAY ESPOR YENİ TRANSFERİNİ DUYURDU

Galatasaray Espor’un toplumsal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “Coca-Cola: Birlik Ligi’nin kalan maçlarında forma giymek üzere Cenk “CombatRy” Erşahin VALORANT grubumuzda uğraş edecek.” kelamlarına yer vererek yeni transferini taraftarlarla paylaştı.

“GALATASARAYA GERİ DÖNEBİLMEK ÇOK HEYECAN VERİCİ”

Transferin duyurulmasıyla akabinde Galatasaray’a geri döndüğü için heyecanlı olduğunu bildiren Cenk Erşahin, “Lig sonuna kadar da olsa tekrardan armayı temsil etmek ve en kıymetlisi yıllar sonra yuvaya geri dönebilmek çok heyecan verici” kelamlarına yer verdi.

ESKİ ŞAMPİYON TEKRAR GALATASARAY’DA

2019 yılında Wolfteam Türkiye Kupası’nda Galatasaray Espor ile üst üste ikinci sefer finale yükselen Cenk Erşahin, 1907 Fenerbahçe’yi 3-2 mağlup ederek kupanın sahibi olmuştu. Üç yıl ortadan sonra tekrardan Galatasaray’a dönen Erşahin, yuvaya geri döndüğü için heyecanlı olduğunu bildirdi.