Fortnite’a 3. Bölüm 3. Sezon ile birlikte Darth Vader geliyor

Fortnite 3. kısım: 3. dönem – takılmaca’da ada, baştan aşağı bir parti yeri oldu. Gerçeklik...

Fortnite’a 3. Bölüm 3. Sezon ile birlikte Darth Vader geliyor

Fortnite 3. kısım: 3. dönem – takılmaca’da ada, baştan aşağı bir parti yeri oldu. Gerçeklik Şelalesi’nde hoplayıp zıpla, hayvanlara bin, topyekûn seyahatle çık ve yeni silahların keyfini sür. 3. dönem’de istediğin üzere takılarak eğlen.

EĞLENCELİ MANTARLAR

Adada gerçeklik ağacı uzunluk verdi. Sonuç olarak da yeni bir bölge oluştu! Gerçeklik şelalesi denen bu pozisyon, ortalarında zıplatan mantarların da bulunduğu bir mantar ve mor ağaç ormanı. Bitki örtüsünü incelemekten kendini alabilirsen şelalelerinde yüzebilir, mağarasında ganimet arayabilir ya da gayzerlerinden havaya fırlayabilirsin.

BİRAZ SÜRAT VAKTİ

Vantuzlu top geri döndü! Etrafta yuvarlan ve yüzeylere vantuzla yapış. Fakat evvelce olduğu üzere yalnızca yuvarlanmakla kalma. Kutlamanın ruhuna uygun olarak (kesinlikle son derece inançlı olan) topyekûn seyahat trenine bin ve bu süratli trende cümbüşün tabanına vur.

HAYVANLARA BİN

Yüksek süratli cümbüş, vantuzlu topla sonlu kalmasın. Kurtlara ya da yaban domuzlarına da bin! Savaşmak için inmene de gerek yok. Ulu bineğinin üzerindeyken ateş edebilirsin!

BEREKETLİ MAHSUL

Gerçeklik ağacı’ndan gerçeklik tohumu kabukları yayılıyor. Bir gerçeklik tohumu ek ve gerçeklik fidanı yetiştir. Ektiğin fidan her maç tıpkı yerde olacak ve gitgide büyüyecek! Fidanların otlarını her temizlediğinde daha âlâ ganimet verir. Bu yüzden eşsiz ganimet verene kadar her maç otları temizle. Fidanın solduğunda geride bıraktığı tohumu ek!

YESYENİ SİLAHLAR

Yesyeni silahlarla çatışma yeteneklerini sergile! Birçok menzilde tesirli çekiç taarruz tüfeği ile rakiplerine sert darbeler indir, iki seri atış yapan çift atışlı pompalı tüfek ile ikili darbeler indir ve yepisyeni bir silah sınıfı özel nişancı tüfeği ile uzaktan atışlar yap.

FORTNITE 3. KISIM 3.SEZON SAVAŞ BİLETİ

Bu dönemin savaş bileti’yle farklı tarafları bir ortaya getir. 3. Kısım: 3. Dönem Savaş Bileti’nde Darth Vader, anti-kahraman dişli fenomen, muhafız tekno şövalye ve beş kıyafet daha var. Bir ortaya getirmek demişken, “yapboz”un her kesimini istediğin üzere özelleştirebilirsin! Dönemin ilerleyen zamanlarındaysa dünyaca ünlü arkeolog Indiana Jones’u da açabilirsin!