Apple The Morning Show’a 4. sezon onayı verdi

Apple TV+ platformunda artık faaliyete geçtiği 2019 yılına kıyasla çok daha fazla içerik var. Şirketin...

Apple The Morning Show’a 4. sezon onayı verdi

Apple TV+ platformunda artık faaliyete geçtiği 2019 yılına kıyasla çok daha fazla içerik var. Şirketin orijinal içeriklerinin büyük kısmı artık sona erse de, The Morning Show hâlâ devam ediyor. Apple The Morning Show dizisinin dördüncü sezonuna daha üçüncü sezonu yayınlamadan onay verdi.

The Morning Show’un üçüncü sezon onayı aldığı 2022’nin ocak ayında duyurulmuştu. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi üçüncü sezon henüz başlamış değil. Bu durum, şirketin dördüncü sezona onay vermesi için bir engel teşkil etmemiş gibi görünüyor. Başrol oyuncuları Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon, Alex Levy ve Bradley Jackson karakterleriyle dördüncü sezonda da izleyicilerin karşısına çıkacak.

Dizinin dördüncü sezonunda izleyicileri nelerin beklediği şu an için belirsizliğini koruyor. Henüz üçüncü sezon da yayınlanmadığı için bu durum pek şaşırtıcı değil. Dizinin 2021’in eylül ayında yayınlanan ikinci sezonu COVID-19’un dünya üzerindeki ilk etkilerine ve haber yayıncılığında yarattığı değişime odaklanmıştı.

Haberlere göre, dizinin üçüncü sezonunda oyuncu kadrosuna Jon Hamm ve Nicole Beharie gibi yeni isimler de katılacak.

Apple The Morning Show’un üçüncü sezonunu sonbaharda yayınlayabilir

Apple The Morning Show dizisinin dördüncü sezonunun ne zaman yayınlanacağı konusunda bir bilgi vermedi. Dizinin şimdiye kadar yayınlanan iki sezonunun da gecikmeli şekilde ekrana geldiğini hatırlatmakta fayda var. Başrol Oyuncusu Jennifer Aniston’ın Instagram paylaşımı üçüncü sezon çekimlerinin geçtiğimiz şubat ayında bittiğini göstermişti. Üçüncü sezonun sonbaharda yayınlanması bekleniyor.