Çağla Şıkel’in attığı “tost” mesajıyla bir döneme damga vuran Şenol İpek, ünlü kadınlardan gelen teklifleri anlattı

Oyuncu ve sunucu Şenol İpek, Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Mazeret programına...

Çağla Şıkel’in attığı “tost” mesajıyla bir döneme damga vuran Şenol İpek, ünlü kadınlardan gelen teklifleri anlattı

Oyuncu ve sunucu Şenol İpek, Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Mazeret programına konuk oldu. Sorulara tüm samimiyetiyle karşılık veren İpek, yıllar geçse de gündemden düşmeyen “tost” bildirisi hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

“BEDELİNİ EN AĞIR ÖDEDİĞİM YİYECEK TOSTTU”

Gökay Kalaycıoğlu’nun karşısında tost yemesiyle neye uğradığını şaşıran ünlü isim, “Yediğin tostlardan pişman mısın?” sorusu üzerine “Yok, bedelini en ağır ödediğim yiyecek oldu. Bildiri olayı evliliğimin bitmesine etken oldu. Kimsenin kabahatinin olmadığı bir bahisti lakin devrin en tanınan magazin malzemesiydik. Hayatımda hiç pişmanlığım ve keşkelerim olmadı. Birtakım şeyler yazgıdır ve önüne geçemezsin. Ben uygun şeyler yapmaya çalışırken ziyan gördüm” dedi.

“10 DAKİKALIK İŞ İÇİN 10 BİN DOLAR TEKLİF ETTİLER”

Mesajın günlerce konuşulduğunu söyleyen Şenol İpek, kelamlarına şöyle devam etti: “Bu olayın ana haber 23 dakika, magazin 73 dakikada geçmişi var. Beşerler bu olayı dizi sinema üzere haftalarca izledi. Çağla’yla okuldan arkadaştık ve beğenirdim. O devirde ortamızda bir şey yoktu. Biz bunu tabir edemedik. O periyot koptuk ancak yıllar sonra bir ortaya geldiğimiz oldu. O devir prim yapmak için bizi yan yana getirmek istediler lakin biz gelmedik. O günün parasıyla 10 dakikalık bir açılışta bulunmam için 10 bin dolar teklif ettiler. Ben meskene kapandım hiç dışarı çıkmadım. Bu olay tanınırlık manasında çok tesirli oldu lakin ben iş manasında çok kayıplar yaşadım. 5 ay hiç dışarı çıkmadım. Bana ziyanı çok oldu. Konutta olduğum süreçte unsur bağımlılığım olmadı fakat alkol alıyordum.”

“TÜRKİYE’NİN EN HOŞ BAYANLARINDAN TEKLİF ALDIM”

“Boşanırken burada ismini veremeyeceğim Türkiye’nin en değerli bayanları benimle görüşmek istedi. Aracılık yapmaları için beşerler gönderdiler. Ancak o devir bunlar hiç gündeme gelmedi. Gelen teklifleri anlatamam… Yıllarca televizyon hayranlıkla izlediğim insanlardan teklifler gelmeye başlamıştı. Makus bir teklif gelmedi lakin görüşerek yemek isteyen çok oldu.”