Alex de Souza’nın acı günü! Efsane futbolcuya taziye mesajı yağıyor

Türk futboluna ve Fenerbahçe’ye damga vuran efsane futbolcu Alex de Souza’nın babası hayatını kaybetti. Toplumsal...

Alex de Souza’nın acı günü! Efsane futbolcuya taziye mesajı yağıyor

Türk futboluna ve Fenerbahçe’ye damga vuran efsane futbolcu Alex de Souza’nın babası hayatını kaybetti. Toplumsal medyadan babası için duygusal bir ileti yayınlayan Alex’e taziye bildirisi yağdı.

“SENİ ÇOK SEVDİM YAŞLI ADAM”

Fenerbahçe efsanesi, Instagram hesabından babası için duygusal bir bildiri paylaşırken, “Bana verdiğin her şey için teşekkürler. Öbür bir boyutta katiyen buluşacağız. Biz kalanlar, yollarımızı takip etmek için gereken ışığa sahip olabiliriz. Her şey için teşekkürler. Sen çok sevdim yaşlı adam. Ve daima seni seveceğim” sözlerini kullandı.

“ALEX VE TÜM SOUZA AİLESİNİN ACISINI EN DERİN HİSLERİMİZLE PAYLAŞIYORUZ

Fenerbahçe ise Alex de Souza için yaptığı paylaşımda, “Efsane oyuncularımızdan Alex de Souza’nın babası Adenir Rodrigues de Souza’nın vefat ettiğini derin bir ıstırapla öğrenmiş bulunuyoruz. Alex ve tüm Souza ailesinin acısını en derin ve içten hislerimizle paylaşıyor, Adenir Rodrigues de Souza’ya Allah’tan rahmet diliyoruz.” sözlerini kullandı.

“ÖLÜM HABERİNİ BÜYÜK BİR ISTIRAPLA ALDIK”

Alex de Souza’nın eski kulüplerinden Palmeiras ise “İdolümüz Alex’in babası Adenir Rodrigues de Souza’nın mevt haberini büyük bir kederle aldık. Bu acıyı derinden üzüyor ve aile ve dostlarımıza başsağlığı diliyoruz” tabirleriyle başsağlığı iletisi yayımladı.