Aktif Bank Sibos’ta yerini aldı

Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası Faal Bank, finans ve teknoloji alanında dünyanın en...

Aktif Bank Sibos’ta yerini aldı

Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası Faal Bank, finans ve teknoloji alanında dünyanın en büyük etkinliklerinden Sibos’taki yerini aldı.

Hollanda’nın başşehri Amsterdam’ın konut sahipliği yaptığı, “Değişen dünyada gelişen finans” temasıyla gerçekleştirilen Sibos’ta yerini alan Etkin Bank, binlerce profesyonel ve bölüm önderiyle iş birliğini geliştirme fırsatı yakaladı.

Uluslararası bankacılık alanında yalnızca Türk ihracatçılarına değil tüm dünyaya sundukları dış ticaret hizmetleriyle dalda değerli bir oyuncu olduklarını belirten Etkin Bank Milletlerarası Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Suat Utku, “Finans ve teknoloji dünyasının kalbinin attığı en kıymetli etkinliklerden olan Sibos’ta yer almaktan memnunluk duyuyoruz. Etkin Bank olarak sıkıntı coğrafyalar başta olmak üzere tam 150 ülkede, binin üzerinde bankaya muhabir bankacılık hizmeti sunuyor ve ihracatçılarımızın tüm gereksinimlerine cevap veriyoruz. Sibos üzere değerli bir aktiflikte yer alırken, bu kulvarda Türkiye’yi temsil etmenin gururunu da yaşıyoruz. Standımızda bir ortaya geldiğimiz yüzlerce banka ve finansal kuruluş ile ilgilerimizi geliştirme ve yeni fırsatlar yaratma talihi yakaladık” sözünü kullandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı