Camdaki Kız 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız yeni 47. bölüm fragmanı çıktı mı? Camdaki Kız 47. fragman ne zaman çıkar?

Camdaki Kız yeni kısım fragmanı bugün çıkacak mı? Ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız yeni kısmı...

Camdaki Kız 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız yeni 47. bölüm fragmanı çıktı mı? Camdaki Kız 47. fragman ne zaman çıkar?

Camdaki Kız yeni kısım fragmanı bugün çıkacak mı? Ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız yeni kısmı bugün başlayacak. Camdaki Kız canlı olarak izlemek isteyen izleyiciler Camdaki Kız canlı izleme linki, Camdaki Kız 46. kısım canlı izle, aratmaları yapıyor. Camdaki Kız 47. kısım fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız yeni yeni kısım fragmanı çıktı mı?

CAMDAKİ KIZ NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Camdaki Kız her hafta Perşembe günleri saat 20:00 ‘da Kanal D’de yayınlanıyor.

CAMDAKİ KIZ 47. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Camdaki Kız yeni kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Bugünkü yeni kısmın akabinde 47. kısım fragmanının yayınlanması bekleniyor.

CAMDAKİ KIZ 46. KISIM FRAGMANI İZLE!

CAMDAKİ KIZ SON KISIMDA NELER OLDU?

Camdaki Kızı dizi 45. Kısımda Hayri, Nalan’ı bırakamayınca konağa geri dönüyor. 2 Haziran Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni kısımda neler oldu? Camdaki Kız son kısmıyla HD kalitede Kanal D’de! Camdaki Kız 45. Kısmıyla yeni kısmıyla ekrana geldi. Camdaki Kız 45. Kısım full izle! Camdaki Kız son kısımda Nalan ve Hayri ortasında kıskançlık krizi yeterlice alevleniyor!

Feride ve Hayri konağı terk edince yalnız kalan Nalan, Hayri’nin geri dönüşüyle umudunu yine kazanır. Hayri, Nalan’ı geride bırakamadığı için memleketine gidemeyince konağa geri dönüyor. Pervin’in kim olduğunu öğrenen Muzo, Pera’ya karşı itimadını kaybeder. Gülcihan, Muzo’nun Pera’yla evlenmemesi için gerçekleri açıklar. Rafet ise bu durumdan en ziyanlı çıkan kişi olur. Muzo, Pera’yı affedebilecek mi?

Nalan, Feride’nin konaktan ayrılırken bıraktığı mektubu okur. Feride, Nalan’a karşı sert duvarlarının nedenini acı dolu cümlelerle anlatır. Nalan, annesi bildiği Feride’yi kaybetme korkusuna kapılır. Lakin bu mektup Feride için geri konağa ve Nalan’ın yanına geri dönme planıdır. Cana’nın gebe olduğunu evvel Selen sonra da Feride öğrenir ve ikili bu soruna bir tahlil bulmak için kolları sıvar. Sedat, Feride’nin öğrenmesi ve verdiği sert reaksiyonla uygunca köşeye sıkışır. Nalan, Hayri’nin memlekete neden gitmek istediğini sorsa da öğrenememiştir. Hayri ise bir tek Billur’a anlatır. Billur da durumla ilgili Hayri’ye takviye olmak ister. Lakin Nalan’ın Hayri ve Billur’u takip etmesiyle olaylar uygunca karışık hale gelir.

Camdaki Kız, yeni kısımlarıyla her Perşembe Kanal D’de…

CAMDAKİ KIZ YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Camdaki Kız 46. Kısım Fragmanı – 2 yayında! Cana’nın gebe olduğunu öğrenen Nalan karşısına çıkıyor!

Feride, Nalan’ı korumak için Cana ile uğraşır. O çocuğun doğmamasını sağlayacaktır. Lakin bunu başaramaz. Nalan gerçeği öğrenince Cana’nın peşine düşer. Nalan ne yapacak?

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI KİMLER?

Burcu Biricik : Nalan İpekoğlu Koroğlu

Feyyaz Şerifoğlu : Sedat Koroğlu

Enis Arıkan : Muzaffer Koroğlu (Muzo)

Selma Ergeç : Selen Koroğlu

Nur Sürer : Feride İpekoğlu

Şerif Erol : Adil İpekoğlu

Devrim Yakut : Gülcihan Koroğlu

Tamer Levent : Rafet Koroğlu

Hande Ataizi : Cana Yalçın

Tuğrul Tülek : Levent

CAMDAKİ KIZ KONUSU NE?