The Last of Us Remake resmi olarak duyuruldu! PC’ye çıkacak mı?

The Last Of Us‘ın bir müddettir yine imalinin geliştirildiği söylentileri Summer Game Fest ile doğrulandı....

The Last of Us Remake resmi olarak duyuruldu! PC’ye çıkacak mı?

The Last Of Us‘ın bir müddettir yine imalinin geliştirildiği söylentileri Summer Game Fest ile doğrulandı. The Last of Us Part 1’in tekrar üretimi PS5 kullanıcıları için Eylül ayında çıkış yapmaya hazırlanırken PC’ye çıkış yapacağı da açıklandı.

THE LAST OF US PART 1’İN ÇIKIŞ TARİHİ AÇIKLANDI

PlayStation’ın internet sitesinde yapılan açıklamayla da 9 Haziran’da duyurulan The Last of Us Part 1’in 2 Eylül 2022’de PS5 için piyasaya sürüleceği açıklandı. PlayStation’ın yanı sıra sevilen oyun serisi The Last of Us’ın PC kullanıcıları içinde çıkacağı duyuruldu.

“The Last of Us Part 2’nin bu bahar itibariyle dünya çapında 10 milyondan fazla kopya sattığını paylaşmaktan memnunluk duyuyoruz. Sahip olduğumuz dayanağı bilen stüdyomuz, meraklı izleyicileri tanıtmak ve hayranları canlandırmak için heyecan verici, yeni yollar görmeye devam ediyor. Bu fırsatları göz önünde bulundurarak, The Last of Us’ın muazzam geleceği hakkında konuşalım.” kelamlarına yer veren Naughty Dog’un Kıdemli İrtibat Müdürü Rochelle Snyder, yeni oyunun özellikleri hakkında konuştu.

Uzun müddettir The Last of Us’ın birçok oyunculu modu alacağı konuşuluyordu. The Last of Us’ın bağımsız çok oyunculu modunun duyurulmasıyla birlikte önümüzdeki yıl daha fazla bilgi verecekleri açıklandı.

THE LAST OF US PART 1

Yaklaşık 10 yıl evvel PlayStation 3 konsoluna çıkış yapan The Last of Us, oyuncuların vazgeçilmez bir serisi haline geldi. Joel ve Ellie’nin öyküsüne tanıklık ve iştirak eden oyuncular merakla bir sonraki oyunun ne vakit çıkacağını merak etmekle kaldılar.

PS5 VE PC İÇİN ÇIKIŞ YAPACAK

Summer Game Fest 2022 ile duyurusu yapılan The Last of Us Part 1’in PlayStation 5 konsolu için 2 Eylül 2022’de piyasaya sürüleceği ve PC için geliştirilmekte olan The Last of Us’ın remake’i yapılacağı resmi olarak açıklandı.