84 dolar değerindeki Xbox Live Gold Haziran ayı oyunları erişime açıldı

Haziran ayının Xbox Live Gold fiyatsız oyunları açıklandı. Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarına özel...

Haziran ayının Xbox Live Gold fiyatsız oyunları açıklandı. Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarına özel gelen oyunlarda her ay olduğu üzere bu ay da iki oyun Xbox 360 için, iki oyun da Xbox One için çıkış yapıyor. Pekala, Xbox Live Gold Haziran ayı oyunları neler? Xbox Live Gold fiyatsız oyunları neler? İşte ayrıntılar…

XBOX LIVE GOLD HAZİRAN 2022 FİYATSIZ OYUNLARI

  • Aven Colony ($29.99): 1-30 Haziran
  • Project Highrise: Architect’s Edition ($29.99): 16 Haziran – 15 Temmuz
  • Muhteşem Meat Uzunluk ($14.99): 1-15 Haziran
  • Raskulls ($9.99): 16-30 Haziran

Xbox One ve Xbox Series X|S’te Aven Colony’de yabancı bir dünyayı kolonileştirin ve Project Highrise: Architect’s Edition’da karmaşık gökdelenler inşa edin. Geriye dönük uyumluluk aracılığıyla klasik dizilişimiz için, arkadaşınızla Muhteşem Meat Boy’u birlikte oynayın ve Raskulls’ta aksiyon dolu maceraya atlayın.

Xbox Live Gold üyeleri, Games with Gold’un bir kesimi olarak sonlu bir müddet için bu oyunlara özel erişime sahip olacaktır. Gold’un tüm şahane avantajlarının yanı sıra Xbox Game Pass ile 100’den fazla yüksek kaliteli oyuna erişim sağlayan Xbox Game Pass Ultimate üyeleri de tıpkı biçimde yararlanacak.

Aven Colony

İnsanlık için yeni bir dünya ve bir hayat inşa edin. Aven Prime’ın garip yeni dünyasında Aven Colony’yi geliştirmek sizin işiniz. Küçük yerleşim yerlerinizin büyük kentlere dönüşmesine yardımcı olmak için inşaat drone’larını kullanın. Kolay olmayacak. Bu egzotik gezegen çöller, tundralar ve dolu ormanlarla doludur. Garip uzaylı ömür formları var ve tüm gezegeni donduracak olan kış geliyor. Keşif seyahatlerine liderlik ederek yeni konutunuzun gizemli geçmişine kısmın. Mahsuller, vatandaşlar, memnunluk, su ve daha fazlası için birden fazla bindirme modu kullanarak büyüyen nüfusu yönetin. Hayat güç fakat Aven Kolonisi’nde bunu başarırsanız gelecek parlak olabilir.

Project Highrise: Architect’s Edition

Siz mimarsınız ve büyük metropol vizyonunuz için hazır. Kentin konuşması olacak ışıltılı, görkemli gökdelenler geliştirin. Lakin bir gökdelen yalnızca çelik ve betondan daha fazlasıdır, sakinleri ve personelleriyle dolu canlı bir ekosistemdir. Lojistik hünerlerinizi kullanarak her şeyin meselesiz çalışmasını sağlayın. İşletmeleri, sakinleri, turistleri, kongre müdavimlerini ve daha fazlasını ikna edin ve çekin. 29 senaryo uğraşında açık sandbox oyununu keşfedin yahut senaryo modunu fethedin. Kent sizi bekliyor!

Üstün Meat Uzunluk

Sen yalnızca rastgele bir et damlası değilsin. Sen Üstün Et Oğlanısın ve sorundaki sevgili lanet muhtemel (tamamen bandajlara sarılı) bir smokin giymiş berbatlıktan kurtarmak için her şeyi yapacaksın. Bu aerodinamik platform oyununda vızıltı testereleri ve iğnelerden kaçınarak mağaraların ve duvarların ortasından atlayın. 300’den fazla tek oyunculu düzeyde ilerlerken destansı işveren dövüşleri için cehennemin derinliklerine inin. Etli uygun eğlence!

Raskulls

3 kısım ve 60’tan fazla düzeyden oluşan Raskulls Megaquest’e hazır olun! Her seviyeyi olabildiğince süratli geçmek için blok kırıcı değneklerinizi kullanın. Boostie’lerinizi toplayın ve harika suratın süratli patlamaları için Frenzy çubuğunuzu besleyin. Çevrimiçi yahut kanepede oynayarak çok oyunculu oynamanın keyfini çıkarın. Parlak Taşlar, galaksiler ortası buccaneer