18.Denizli Tarım Fuarı Kapılarını Kapattı

Tarım ve hayvancılık kesimini bir ortaya getiren 18. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı rekor...

18.Denizli Tarım Fuarı Kapılarını Kapattı

Tarım ve hayvancılık kesimini bir ortaya getiren 18. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı rekor sayıda ziyaretçi ve tarım iktisadına büyük katkı ile kapılarını kapattı.

Orion Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen ve 01-05 Mart 2023 tarihleri ortasında 5 gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayan Denizli Tarım Fuarı, kesime kıymetli bir katkı sağladı. 108 firmanın stantla temsil edildiği ve büyük ilgi gören fuar, 100 bine yakın ziyaretçiyi ağırladı.

METRELERCE KUYRUK OLDU

Yoğunluk nedeniyle girişte metrelerce kuyruk oluşan fuara katılan ziyaretçiler, 5 gün boyunca stantları dikkatle incelerken, gereksinim duydukları eserler hakkında bilgi aldı. Fuarda en çok son teknoloji eserleri ilgi çekerken akıllı tarım araçlarına talep ağır oldu. Ziyaretçiler fuara özel olarak sunulan indirim ve kampanyalarla en güzel eserlere, en uygun fiyatlarla sahip oldu.

TÜM ESERLER TÜKENDİ

Tarım kesiminin tüm paydaşlarının buluştuğu Denizli Fuarı’nda 108 stantlı iştirakçi en yeni eserleri ile yer aldı. Katılan firmaların fuara getirdiği eserlerin tamamına yakını tükenirken,  Türkiye’nin tarım kesimine değerli bir ekonomik katkı sağlandı. Milyonlarca liralık ticari hacmin oluştuğu fuar, iştirakçisinin da ziyaretçisinin de yüzünü güldürdü.

“ÇOK VERİMLİ BİR FUAR”

Fuar sonrasında konuşan Orion Fuarcılık A.Ş. İdare Konseyi Lider Yardımcısı ve Genel Müdür’ü Burak Tan “Hem iştirakçi hem de ziyaretçi için çok verimli bir fuar oldu. Böylesine ağır bir ziyaretçiyi açıkçası biz bile beklemiyorduk. İçerisinden geçtiğimiz bu sıkıntı günlerde, bu fuarın Denizli’ye ve Türk Tarımı’na yararlarından ötürü çok memnunuz. Fuarın düzenlenmesinde emeği geçen tüm iştirakçilerimize ve ziyaretçilerimize tekrar çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

2024 İÇİN ŞİMDİDEN TALEP VAR

2023 yılında fuardan hayli mutlu olan firmalar 2024 yılında da yerlerini alabilmek için şimdiden ön talep müracaatlarına başladı. Fuara katılan ziyaretçiler ise 2024’te tekrar katılabilmek için yetkililerden tarih ve ayrıntı bilgisi aldı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı