Yeni bir State Of Play Etkinliği Yolda

Sony Interactive Entertainment önümüzdeki ay yeni bir State of Play aktifliği yapacağını duyurdu. Aktifliğin tariihi...

Yeni bir State Of Play Etkinliği Yolda

Sony Interactive Entertainment önümüzdeki ay yeni bir State of Play aktifliği yapacağını duyurdu. Aktifliğin tariihi ise 2 Haziran olarak belirlendi.

State of Play, Sony tarafından düzenlenen ve PlayStation için yayınlanacak oyunların duyurularının yer aldığı kıymetli bir oyun aktifliği. En son geçtiğimiz Mart ayında düzenlenen State of Play’den sonra Sony, Haziran ayında yeni bir aktiflik yapacağını duyurdu. Şirket 2 Haziran’da gerçekleştirilecek olan aktifliğin en az yarım saat olacağını söyledi. Yapılan açıklamalara nazaran aktiflikte 3. parti firmalardan heyecan verici yeni duyurular görecek ve PlayStation VR2 için geliştirilen oyunlara da ufak bir bakış atacağız.

Sony bunları demekle yetinmiş olsa da oyuncuların merak ettiği ve yeni şeyler duymak istediği pek çok oyun bulunmakta. Bu oyunların başında da God of War: Ragnarok geliyor. Çıkış tarihi olarak 2022 gösterilen Ragnarok şu sıralar PlayStation sahiplerinin en çok beklediği oyunlardan birisi. Bir öbür merak edilen üretim ise Final Fantasy 16. Ayırca oyunun imalcisi Naoki Yoshida’nın baharda yeni şeyler gösterileceği istikametindeki söylemi de bu State of Play’de Final Fantasy 16’dan yeni şeyler görebileceğimizi işaret ediyor olabilir.

Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy, Xbox Konsolları İçin Çıkış Yapacak

Yeni State of Play’in duyurusu PlayStation oyuncularını memnun etse de hala bir çok kişi God of War, Star Wars: Knights of the Old Republic, Spider-Man ve Wolverine üzere üretimler konusunda yeni şeyler öğrenmek istiyor. Eylül ayında gerçekleştirilen Showcase herkesi heyecanlandırmış ve PlayStation 5’e karşı duyulan beklentiyi bir epey yükseltmişti. Bu üretimlerin yanı sıra evvelki State of Play’de duyurulan Stray ve Little Devil Inside üretimleri oyuncuların beklediği oyunlardan. Sony’nin karşımıza neyle çıkacağını ise önümüzdeki Haziran ayında göreceğiz.

SaveButonu / Gamegar