YASMAK kursiyerleri hünerlerini sergiledi

YALOVA BELEDİYESİ KADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE HİZMET VEREN YASMEK KURSİYERLERİNİN YAPMIŞ OLDUKLARI EL SANATLARININ SERGİSİ AÇILDI.

YASMAK kursiyerleri hünerlerini sergiledi

Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren YASMEK kursiyerlerinin yapmış oldukları el sanatlarının sergisi açıldı.


Gaziosmanpaşa Mahallesi Tuna Caddesi’nde bulunan YASMEK hizmet alanında gerçekleşen serginin açılışı Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk tarafından gerçekleştirildi. Açılışa Yalova AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, İl Kültür ve Turizm Müdürü Şeref Tali, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İl Müdürü Muhammed Edip Özyılmaz ile kursiyerler ve eğitmenler katıldı. Açılışın ardından yapılan sergiyi gezen Tutuk, kursiyerleri yapmış oldukları el emekleri için kutladı ve hediye takdim etti.


Yalova Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi tarafından ortaklaşa düzenlenen kurslarda kursiyerlerin yapmış oldukları hazır giyim, el nakışı, mefruşat, iğne oyası ve birçok el emeklerinin yer aldığı sergi 30 haziran perşembe gününe kadar açık kalacak.