Yalı Çapkını’nın son kısmı toplumsal medyada gündem oldu! Olağan saatinden erken bitti

Reyting rekortmeni dizi Yalı Çapkını’nın son kısmında izleyicileri şaşırtan bir olay yaşandı. Dizinin yayınlanan son...

Yalı Çapkını’nın son kısmı toplumsal medyada gündem oldu! Olağan saatinden erken bitti

yali capkininin son bolumu sosyal medyada gundem oldu normal saatinden erken bitti 1696147767 726

Reyting rekortmeni dizi Yalı Çapkını’nın son kısmında izleyicileri şaşırtan bir olay yaşandı. Dizinin yayınlanan son kısmı olağan yayın saatinden erken bitince merak konusu oldu. Dizinin erken bitmesinin sebebi bakın ne çıktı? İşte ayrıntılar…

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer , Gülçin Şantırcıoğlu, Diren Polatoğulları, Emre Altuğ, Beğenilen Kansu, Binnur Kaya, Tarık Buyruk Tekin, Ersin Arıcı ve Beril Pozam gibi ünlü isimlerin başrollerinde yer aldığı, ekranların sevilen dizisi Yalı Çapkını geçtiğimiz Cuma akşamı 39. kısmıyla ekranlara geldi. İkinci döneme tezli bir giriş yapan dizinin yayınlanan son kısmının olağan yayın saatinden erken bir saatte bitmesi başlarda soru işareti oluşturdu. Büyük ilgiyle takip edilen dizinin erken bitmesi izleyicilerin dikkatini çekti.

BPqtY 1696147527 2613

Yalı Çapkını

SEBEBİ AŞİKÂR OLDU

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran; yayınlanan en son kısmıyla ekranlara gelen dizi Yalı Çapkını bu hafta, geçen haftalara nazaran daha erken bir saatte bitti. Tezlere göre dizinin daha sonraki hafta kent dışında yapılacak çekimleri ve Ferit karakteriyle tanınan genç oyuncu Mert Ramazan Demir‘in ünlü bir markanın iş birliğiyle yapılan mecmua çekimi için Paris‘e gitme programı nedeniyle birkaç sahnenin kısa tutulduğu öne sürüldü. Sıklıkla tenkitlere de maruz kalan dizinin son kısmının kısa sürmesinin akabinde toplumsal medyada “Gelen linçlerden ötürü birtakım sahneler kesildi sanırım” yorumları yapıldı.

qV29L 1696147536 7512

Yalı Çapkını erken bitti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Ateş Kuşları 26. kısım fragmanı yayınlandı mı? Ateş Kuşları 26. kısım fragmanında neler oluyor!