Türk Telekom Prime’dan 3 ay fiyatsız YouTube Premium

Türk Telekom, dünyanın önde gelen çevrimiçi görüntü paylaşım platformu YouTube ile yaptığı iş birliğiyle Prime...

Türk Telekom Prime’dan 3 ay fiyatsız YouTube Premium

Türk Telekom, dünyanın önde gelen çevrimiçi görüntü paylaşım platformu YouTube ile yaptığı iş birliğiyle Prime müşterilerine 3 ay fiyatsız YouTube Premium fırsatı sunuyor.

Türk Telekom’un müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunan markası Türk Telekom Prime, avantajlı kampanyalarını sürdürüyor. Dünyanın önde gelen çevrimiçi görüntü paylaşım platformu YouTube ile yapılan iş birliğiyle birinci sefer Youtube Premium abonesi olan ve makul tarifelere gelen Türk Telekom Prime müşterileri 3 ay fiyatsız YouTube Premium fırsatı kazanıyor. Müşteriler YouTube Premium ile milyonlarca içeriği reklamsız ve kesintisiz izleyebiliyor, YouTube Music Premium ve YouTube Kids uygulamalarından da fiyatsız ve reklamsız yararlanabiliyor.

Kampanyadan Prime tarifelerini tercih eden yeni Türk Telekom müşterileri ve tarife değişikliği ile geçiş yapan Türk Telekom mevcut müşterileri faydalanabiliyor.

“Müşterilerimizin hayatına zenginlik katacak ayrıcalıklar sunuyoruz”

Türk Telekom Taşınabilir Hizmetler Pazarlama Yöneticisi Ahmet Gizlice, kampanyaya ait şöyle konuştu: “Türk Telekom olarak, teknolojiye taraf veren eser ve hizmetlerimizle müşterilerimizin hayatlarına zenginlik katacak yeni iş iştirakleri geliştiriyoruz. YouTube ile yaptığımız iş birliğiyle, çevrimiçi görüntü içeriği tüketen Türk Telekom Prime müşterilerine, sevdikleri içerikleri kesintisiz izleme keyfini sunmaktan memnunluk duyuyoruz.”

YouTube Premium iş birliklerinden sorumlu EMEA Bölge Müdürü Vincent de Lorca şu açıklamayı yaptı:

“YouTube olarak Türkiye’deki çalışmalarımıza sürat kesmeden devam ederken sunduğumuz hizmetleri güçlü iştiraklerle birlikte geniş kitlelere ulaştırmak bizim için büyük değer taşıyor. Türk Telekom Prime ile yaptığımız iş birliğimiz sayesinde, çok daha fazla YouTube kullanıcısının, YouTube Premium üyeliği ile yayınlanan içeriklere kesintisiz ulaşacak olmasından memnunuz.”

Prime tanımları ile bol GB ve sınırsız toplumsal medya avantajları

Türk Telekom Prime’a geçiş yapanlara özel sunulan Enfes Prime 30 tarifesiyle müşteriler; 1500 dakika, 250 SMS, 25 GB internet ve 5 GB toplumsal medya interneti fırsatlarından 12 ay kelamlarına ayda 160 TL’ye faydalanabiliyor. Enfes Prime 40 tarifesini tercih eden müşteriler 12 ay kelamlarına ayda 180 TL’ye; 2000 dakika, 250 SMS, 30 GB internet ve 10 GB toplumsal medya interneti satın alabiliyor. Enfes Prime Limitsiz Toplumsal Medya tarifesinde ise 2000 dakika, 250 SMS, 40 GB internet ve sınırsız toplumsal medya internete 12 ay taahhüt ile ayda 230 TL’ye sahip olunabiliyor. Ayrıyeten tarifelere geçiş yapan müşterilere birinci ay 20 GB ikram internet veriliyor.

Ek olarak Türk Telekom Prime Enfes tarifeleri müşterileri; Türk Telekomlular ile sınırsız konuşma hakkının yanı sıra her ay Sil Süpür’den 5G internet, BİP, sınırsız WhatsApp ve Yaay kullanabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı