Teknopark İstanbul’da 6’ncı buluşma

İSTANBUL (İGFA) – Teknopark İstanbul’da çalışmalarını sürdüren ulaştırma ve lojistik odaklı 8 teşebbüs, 6’ncısı gerçekleşen...

Teknopark İstanbul’da 6’ncı buluşma

İSTANBUL (İGFA) – Teknopark İstanbul’da çalışmalarını sürdüren ulaştırma ve lojistik odaklı 8 teşebbüs, 6’ncısı gerçekleşen “Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma” etkinliğinde yatırımcılar ve kurumsal firma temsilcileri ile buluştu.

Türkiye girişimcilik ekosisteminin en büyük destekçilerinden Teknopark İstanbul, kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla gerçekleştirdiği girişimci- yatırımcı ve firma buluşmalarının altıncısını 20 Ekim’de düzenledi. “Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma” ismiyle Kurtköy’deki Teknopark İstanbul yerleşkesinde gerçekleştirilen aktiflik, hem girişimcilerin projelerini hayata geçirmelerine takviye veriyor hem de sermaye takviyesi bulmaları için yatırımcılar ile ortalarında köprü misyonu görüyor.

Teknopark İstanbul kuluçka merkezi Cube Incubation’da düzenlenen buluşmada güçlü kurum ve firmalar, ulaştırma ve lojistik odaklı teşebbüsleri tanıma imkânı buldu.

Yeni iştiraklerin oluşmasına taban hazırlayan girişimci-yatırımcı ve firma buluşmasında toplam 8 teşebbüs, proje ve eserlerini yatırımcılara ve kurumsal firma temsilcilerine teğe bir anlatarak iş birliği ve sermaye dayanağı bulma talihi yakaladı.