Serenay Sarıkaya’nın eski sevgilileri bir araya geldi! Kerem Bürsin’in Cem Yılmaz yorumu bomba: Birbirimizi çok seviyoruz

Hoş oyuncu Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin ile 4 yıllık bağlantısını noktaladıktan kısa bir müddet sonra...

Serenay Sarıkaya’nın eski sevgilileri bir araya geldi! Kerem Bürsin’in Cem Yılmaz yorumu bomba: Birbirimizi çok seviyoruz

Hoş oyuncu Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin ile 4 yıllık bağlantısını noktaladıktan kısa bir müddet sonra kendisinden 18 yaş büyük Cem Yılmaz‘la aşk yaşamaya başladı. Fakat çiftin memnunluğu kısa sürdü ve yollarını ayırdı. Cem Yılmaz ve Kerem Bürsin, evvelki akşam bir aktiflikte buluştu.

SARMAŞ DOLAŞ SOHBET ETTİLER

Samimi halleri dikkat çeken ikili, kalabalığa aldırmadan samimi bir biçimde sohbet etti. Hatta Cem Yılmaz, bir orta hararetli halde konuştuğu Bürsin’in omzunun kolunu atarak sarıldı. İkilinin bu imajları kısa müddette toplumsal medyada gündem oldu.

“CEM AĞABEYLE BİRBİRİMİZİ ÇOK SEVİYORUZ”

Yer çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kerem Bürsin, Cem Yılmaz’la pişti oldukları sorusuyla ilgili “Cem ağabeyle pişti mi olduk? Aramız çok düzgün ve birbirimizi çok seviyoruz. Ortamızda pişti olacak bir külfetimiz yok. Serenay’la olan sorunda kaç sene geçti” dedi.

ARACINDAKİ OYUNCU HAKKINDA KONUŞTU

Aracındaki oyuncu Sümeyra Koç’un sorulmasıyla ilgili de konuşan oyuncu, “Hanımefendinin eşi var isterseniz eşiyle de konuşun. Arkadaşlar lütfen. Otomobilde menajerim var ve onun oyuncusu. Sümeyra evli biri o yüzden boş yere spekülasyon yapmayın” diyerek reaksiyon gösterdi.