“Şarkılar Bizi Söyler Biz de Şarkıları” projesi ilgi gördü

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYAT BOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN BAŞLATILAN VE SALİHLİ BELEDİYESİNİN KATKILARI İLE DÜZENLENEN "ŞARKILAR BİZİ SÖYLER BİZ DE ŞARKI SÖYLERİZ" PROJESİ, KULAKLARIN PASINI SİLDİ.

“Şarkılar Bizi Söyler Biz de Şarkıları” projesi ilgi gördü

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan ve Salihli Belediyesinin katkıları ile düzenlenen "Şarkılar Bizi Söyler Biz de Şarkı Söyleriz" projesi ilgi gördü.


Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü öncülüğünde yürütülen "Şarkılar Bizi Söyler Biz de Şarkı Söyleriz" projesi çerçevesinde Salihli Şehit Ahmet Özsoy Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından oluşturulan koro, ilk konserini gerçekleştirdi. Şef Ersin Ömer Atagöz yönetiminde Salihli Sosyal Hizmet Merkezi Konferans Salonunda verilen konserde, Türk müziğinin değişik makamlarından oluşan ve sevilen eserler yer aldı. Konserde dinleyiciler de şarkılara zaman zaman eşlik ederek eğlenceli zaman geçirdi. Konsere Salihli Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, Salihli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Yenen, Salihli Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Alim Yavuz, huzurevi müdürü Seyfettin Erkaya, Şehit Ahmet Özsoy Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Gürbüz’ün yanı sıra huzurevi sakinleri, engelli vatandaşlar ile davetliler katıldı.