Realme 11 serisinin tanıtım tarihi belli oldu

Realme 11 serisinin mayıs ayı içinde tanıtılacağı daha önce açıklanmıştı. Şimdi de kesin tanıtım tarihi...

Realme 11 serisinin tanıtım tarihi belli oldu

Realme 11 serisinin mayıs ayı içinde tanıtılacağı daha önce açıklanmıştı. Şimdi de kesin tanıtım tarihi için beklenen duyuru geldi. Şirketin Weibo hesabından yapılan paylaşıma göre, Realme’nin yeni telefonları 10 Mayıs’ta gözler önüne çıkacak. Telefonlar önce Çin’de piyasaya sürülecek ve daha sonra uluslararası pazara açılacak.

Realme 11 5G modeli de Çin’de 3C sertifika kurulu tarafından onaylandı. Buradaki kayıtlar 33W şarj desteğini doğruluyor. Telefonun VOCC 4.0 adaptörleri destekleyeceği de verilen bilgiler arasında yer alıyor. Realme 10’un da hem 5G hem de 4G versiyonlarında bu destek mevcut.

Realme’nin kendi internet sitesinde serinin üyeleri için ön sipariş sayfaları şimdiden hazırlanmış durumda. Buna ek olarak; JD.com ve Tmall.com gibi e-ticaret sitelerinde de aynı sayfalar hazır durumda.

Seri hakkında tanıtıma kadar geçecek iki hafta boyunca yeni bilgiler paylaşılmasına kesin gözüyle bakılıyor. 11 Pro ve Pro+ modellerinin kavisli bir ekranla geleceği şimdiden bilinenler arasında yer alıyor.