Prof.Dr. Kesemenli hastalarıyla buluştu  

Kocaeli’nde hizmet veren bölgenin kıymetli sıhhat kuruluşlarından CK Klinik yöneticisi ve başhekimi Prof. Dr. Cumhur...

Prof.Dr. Kesemenli hastalarıyla buluştu   

prof dr kesemenli hastalariyla bulustu 1675630186 377

Kocaeli’nde hizmet veren bölgenin kıymetli sıhhat kuruluşlarından CK Klinik yöneticisi ve başhekimi Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli Gebze’de gerçekleştirilen kahvaltılı toplantısında hastaları, hasta yakınları ve dostlarıyla bir ortaya geldi.

Özden DEMİRCİ /KOCAELİ 7.GÜN HABER (KOCAELİ İGFA)
Ağır iştirakin olduğu kahvaltılı toplantıya, Gebze Belediyesi eski Lideri M.Emin Akın, CHP Gebze İlçe Lideri Gökhan Orhan, CHP Gebze eski ilçe liderleri, Efraim Taşdemir, Gülabi Kaya, İsmet Kara, Sedat Tatar, Giresun Eğitim ve Kültür Derneği lideri Hamdi Bayram, Gelecek Partisi Bayan Kolları lideri Yeşim Yener, CHP Gebze Belediyesi meclis üyesi Şahin Yılmazel, Emekli öğretmen Necati Dursunoğlu, Şahin Medya idare heyeti lideri Kaşif Şahinkesen, Gaye Gazetesi Mustafa Aslan, Tempo Trafo Gürol Keseci, Şükriye Kavran, Çapa Tıp eski işletme müdürü Selahattin Pektaş, Kocaeli Teşebbüsçü iş adamları derneği Aydın Burgul, Altunkaya Hafriyat İlker Altunkaya ve çok sayıda hasta yakını katıldı.

“SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ”

CK Kliniği kurucu yöneticisi, Ortopedi ve Travmatoloji Diz ve Kalça Eklem Cerrahisi Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli bölgede bulunan hastaları, hasta yakınları, dost ve sevenleriyle bir ortaya geldiği kahvaltılı toplantıda gösterilen ağır ilgiden duyduğu memnuniyeti lisana getirerek herkese farklı başka teşekkür etti.

Eşiyle birlikte katıldığı toplantıda CK Klinikte misyon yapan Tabip ve işçi Prof.Dr. Kesemenli’yi yalnız bırakmadı.

“ÇALIŞMALARINDAN KELAM ETTİ BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU”

Adından ve başarılarından sıkça kelamı edilen ülkemizin başarılı Diz ve Kalça Eklem Cerrahisi Prof. Dr.Cumhur Cevdet Kesemenli Gebze Tatlıkuyu köprüsü girişinde bulunan Kahve Diyarında gerçekleşen kahvaltıya katılanlarla bir müddet görüşerek bilgi alışverişinde bulundu. Prof.Dr.Kesemenli yaptığı konuşmada “1990’lı yılların başından beri Kocaeli’nde tabip olarak vazife yapıp, bölge beşerlerine sıhhat konusunda hizmet vermekteyim. Bu sayede pek çok, “önce hasta, sonra dostluklar” kazandım.

Beylikbağı Sıhhat Ocağı, Merkez Sıhhat Ocağı sonrasında üniversite hastanesinde çalışmalarıma devam ettim. 2019 Temmuz ayından itibaren açmış olduğum CK Ortopedi Kliniği’nde hastalarımıza bilhassa diz, kalça, eklem cerrahisi ve spor yaralanmaları tedavisi yapmaktayız ve bir çoğunuz da beni Kocaeli Sporumuz’un tabibi olarak tanımakta.

Kas ve tendon yaralanmaları, omuz artroskopisi üzere cerrahi tedavilerin yanısıra, hastaların ameliyat sonrası rehabilitasyonu ve ağrılarının tedavisi de kliniğimizde yapılmaktadır.

dr kesemenli 10 1675630099 562

Bir aile üzere çalıştığımız kliniğimizde podoloji (ayak sıhhati hizmeti), auriokülo tedavi yapılmakta olup, takımımız iki fizyoterapist, podolog hemşiremiz ve kordinatörümüz olmak üzere beş bireyden oluşmaktadır.

Amacımız bilim, teknoloji ve tecrübeyi birleştirerek daha büyük üniteler kurarak daha geniş kitlelere hizmet etmektir. Burada sizlerle olmamızın emeli da, hastalarımız ile bu süreçte oluşan dostluklarımızı yalnızca hasta hekim alakası olarak bırakmadan, toplumsal ortamlara da taşımaktır. Çıktığımız bu yolda bizlere eşlik ettiğiniz için gönülden teşekkür ederiz.” dedi.

dr kesemenli 2 1675630133 44

KESEMENLİ’DEN TEŞEKKÜR

Prof. Dr.Kesemenli, “daha evvel olduğu üzere bundan sonrada hastalarının ve hasta yakınlarının buyruğunda olacağını halka daha yakın olmak ve onlara her alanda yardımcı olmak uğraş ve uğraşları içinde olacağını belirterek, “Ben sizin için neler yapabilirim, size hangi alanlarda yardımcı olabilirim diye hekim arkadaşlarım, grubumda misyon alan CK Klinik işçisiyle yola çıktık bundan sonra sizleri vakit zaman ziyaret edecek fikirlerinizi alacak ve sizin için vereceğimiz hizmetlerimizi programlayacağız burada bulunmanızdan son derece memnun olduk herkese eşim ve ben çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Prof. Dr.Cumhur Cevdet Kesemenli kahvaltılı toplantıya katılanlarla sohbet havasında geçen görüşmede gösterilen ilginin çok kıymetli olduğunu belirtti.