PlayStation bu yılki Gamescom etkinliğinde bulunmayacağını doğruladı

Yüksek profilli oyun aktifliği Gamescom’da yer almayacak yayıncıların ortasında PlayStation da katıldı. Call of Duty,...

PlayStation bu yılki Gamescom etkinliğinde bulunmayacağını doğruladı

Yüksek profilli oyun aktifliği Gamescom’da yer almayacak yayıncıların ortasında PlayStation da katıldı. Call of Duty, Overwatch, Warcraft ve Diablo’nun gerisindeki yayıncı Blizzard Entertanment da katılmayacak.

PLAYSTATION, GAMESCOM 2022’YE KATILMAYACAK

PlayStation’ın Gamescom 2022’ye katılmayacağı duyurulmasının akabinde yakında çıkması beklenen God of War Ragnarok, Forspoken, Marvel’s Spider-Man 2 ve PSVR 2 üzere ses getiren büyük hitler hakkında yeni bilgiler ve görsellerin gelemeyeceği manasına geliyor.

Sony’nin bu yıl Gamescom’da yer almayacağını doğruladı. Almanya’nın Köln kentindeki yıllık oyun aktifliği yaz sonunda gerçekleşecek ve 24 Ağustos’ta başlaması planlanıyor. PlayStation’ın yanı sıra Nintendo, Activision Blizzard ve Take-Two Interactive’in de gösteriye katılmayacağı açıklandı.

PlayStation’ın bu yılki aktifliğe neden katılmayacağı hakkında ise bir açıklama yapılmadı. Gamescom 2022’nin 24 Ağustos – 28 Ağustos tarihleri ortasındaki üç günlük müddette gerçekleşecek.