Okul birincisini işe aldı

KEPSUT MESLEK YÜKSEKOKULU MEZUNİYET TÖRENİNDE BİR İLK YAŞANDI. KEPSUT MESLEK YÜKSEKOKULU 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILAN BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL CANKUL OKUL BİRİNCİSİ OLAN AZİZE ÇINAR'I İŞE ALDI.

Okul birincisini işe aldı

Kepsut Meslek Yüksekokulu mezuniyet töreninde bir ilk yaşandı. Kepsut Meslek Yüksekokulu 2021-2022 eğitim öğretim dönemi mezuniyet törenine katılan Belediye Başkanı İsmail Cankul okul birincisi olan Azize Çınar’ı işe aldı.


Belediye Başkanı İsmail Cankul, her zaman yüksekokula desteklerinin olduğunu belirterek bu sene de okul birincisini belediye bünyesinde işe alacağını bildirdi. Veterinerlik bölümü okul birincisi olan Azize Çınar’ı veteriner teknikeri olarak belediye bünyesinde işe alacağını söyledi. Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Şükrü Hakan Atalgın Belediye Başkanı İsmail Cankul’a çok teşekkür ederek bunun her sene devam edeceğini, böylece rekabet ortamında kalitenin daha da yükseleceğini belirtti. Önümüzdeki sene de okul birincisinin belediye tarafından işe alınacağı müjdesini aldıklarını söyledi. Bu müjdenin yüksekokul web sitesinden de tercih döneminde duyurulacağını belirterek Belediye Başkanı İsmail Cankul’a teşekkür etti.