Murat Dalkılıç, Berfu Yenenler’in oyununa geldi!

2015 Miss Turkey Hoşluk müsabakasına katılarak ismini duyuran 28 yaşındaki Berfu Yenenler, 2019 yılında oyuncu...

Murat Dalkılıç, Berfu Yenenler’in oyununa geldi!

2015 Miss Turkey Hoşluk müsabakasına katılarak ismini duyuran 28 yaşındaki Berfu Yenenler, 2019 yılında oyuncu Eser Yenenler ile nikah masasına oturdu.

İki çocuk annesi Berfu Yenenler, eşiyle yaptığı şovların yanı sıra toplumsal medya hesabından yayınladığı görüntülerle da dikkatleri üzerine çekiyor. Genç isim son olarak yakın arkadaşları Murat Dalkılıç’a yaptıkları latifeyle isminden kelam ettirdi.

ESER’İ ELE VERMEMEK İÇİN PALAVRA SÖYLEDİ

Berfu Yenenler eşi Eser Yenenler yanındayken, Dalkılıç’ı arayıp “Eser’e ulaşamadım. O da demişti ki Murat’la olacağız. Hala da ulaşamıyorum. Seninle mi?” diye sordu.

Arkadaşını ele vermek istemeyen Dalkılıç da “Biraz geç yattık ya. Evet evet bende kaldı. İçeride uyuyor. Ben ona söylerim” diyerek karşılık verdi.

Berfu Yenenler’in “Onu uyandırabilir misin?” sorusu üzerine panikleyen Dalkılıç, “Ya kızım meczup misin? Benimle birlikte. Ne olacak” kelamlarıyla peş peşe palavralar söyledi.

Büyük bir şaşkınlıkla telefonu kapatan Berfu Yenenler ise “Erkekler kapatılsın” sözlerini kullandı.

murat dalkilic berfu yenenlerin oyununa geldi 0 URJl6BXj

DALKILIÇ: YOLDA BEŞERLER YÜZÜME GÜLÜYOR

O anları 2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan Berfu Yenenler, “Erkek örgütlenmesi” notunu yazdı. Paylaşıma yorum yapan Dalkılıç ise “Abi yolda beşerler yüzüme yüzüme gülüyor” dedi.