Lider Savran, Paklık Çalışanları İle Kahvaltı Yaptı

Nevşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, Paklık İşleri Müdürlüğü işçileri ile kahvaltıda bir ortaya geldi....

Lider Savran, Paklık Çalışanları İle Kahvaltı Yaptı

Nevşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, Paklık İşleri Müdürlüğü işçileri ile kahvaltıda bir ortaya geldi.

Sabah saat 06.00’da Paklık İşleri Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen kahvaltı programına Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran’ın yanı sıra Lider Yardımcısı Furkan Feralan, ünite yöneticileri ve işçiler katıldı.

Her sabah günün birinci ışıklarında Nevşehir’in tüm cadde ve sokaklarında büyük bir özveri ile misyon yapan çalışanlara teşekkür eden Lider Savran, “Bugün Türkiye’nin paklık konusunda örnek kentlerinden biri olarak gösteriliyorsak bu sizin sayenizde.” dedi.

Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarının her türlü hava şartlarında kenti pak tutmak için yaptığı uğraşlı çalışmaların takdire şayan olduğunu kaydeden Savran, “Bu kentin insanları sizlerin sayenizde, sizin emeklerinizle güne pak bir kentte uyanıyor. Tüm sokaklarımız sayenizde pırıl pırıl. Hakikaten çok büyük bir iş yapıyorsunuz.  Allah sizlerden razı olsun. Bizler takımımızla, yani siz çalışanlarımızla güçlüyüz. Sizler olmasanız bu başarıyı yakalayamayız. İnşaallah daima birlikte, büyük bir uğraşla kentimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz.” diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı