KTO Başkanı Ömer Gülsoy mazbatasını aldı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA) Kayseri Bölge Adliye Mahkemesi Binası içerisinde bulunan İstinaf Mahkemesi Konferans Salonunda...

KTO Başkanı Ömer Gülsoy mazbatasını aldı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Bölge Adliye Mahkemesi Binası içerisinde bulunan İstinaf Mahkemesi Konferans Salonunda düzenlenen merasime KTO Lideri Ömer Gülsoy, Meclis Lideri Cengiz Hakan Arslan, idare şurası, meclis ve komite üyeleri katıldı.

Başkan Gülsoy, salona gelişinde alkışlarla karşılandı.

Kocasinan İlçe Seçim Müdürü Mustafa Köseoğlu kısa bir teşekkür konuşmasının akabinde mazbatayı Lider Gülsoy ile Meclis Lideri Cengiz Hakan Arslan’a taktim etti.

Tören sonrası açıklamalarda bulunan Lider Gülsoy, şunları söyledi: “Birlikte Güçlüyüz diyerek yola çıktığımız oda seçimlerimizin ikincisinde, üyelerimizin teveccühü ile 41 meslek komitemizin hepsini kırmızı listemizle kazanarak tamamladık. Daha sonra odamızda İlçe Seçim Heyetimizin nezaretinde Meclis Divanımız, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Delegelerimiz, İdare ve Disiplin Şurası üyelerimiz seçimle belirlendi. Birlik ve beraberlik içerisinde geçirdiğimiz bir periyodun akabinde bizlere bu onurlu vazifesi layık görerek tekrardan güvenen, dualarını esirgemeyen tüm üyelerimize ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Kaldığımız yerden çalışmalarımızı sürdürerek yapmayı planladığımız projelerimizi hayata geçireceğiz. Üyelerimizin sorun ve taleplerini yerine getirmek için canla başla çalışmayı sürdüreceğiz. Ayıran ve kayıran olmayacağız. Ben seçim öncesi yaptığım açıklamalarda Erciyes Dağı’nın Kayseri’yi kucakladığı üzere tüm iş dünyasını kucaklayacağımızı, daima birleştirici olacağımızı, birleşince güçlü olacağımızı vurguladım. Herkes şunu âlâ bilsin ki emanetleri ehil ellerdedir. Kentimize ve tüm iş dünyamıza güzel olsun. Rabbim ülkemize, milletimize sadakatle hizmet etmeyi nasip etsin. “ dedi.