Kırmızı Oda 61. bölüm fragmanı: Veda vakti geldi!

Onur Güvenatam’ın yapımcılığını ve Deniz Gürlek ile Melek Seven’in senaryosunu üstlendiği Kırmızı Oda, ruhsal hususlara...

Kırmızı Oda 61. bölüm fragmanı: Veda vakti geldi!

Onur Güvenatam’ın yapımcılığını ve Deniz Gürlek ile Melek Seven’in senaryosunu üstlendiği Kırmızı Oda, ruhsal hususlara değindi.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun 2004 yılında yayınlanan Madalyonun İçi isimli kitabından uyarlanan dizi, 4 Eylül 2020 tarihinde TV8’de yayın hayatına başladı.

Binnur Kaya’nın etrafında dönen lakin yayınlandığı sürece boyunca başarılı birçok oyuncuyu konuk eden dizi, artık yolun sonuna geldi.

Dizinin yayınlanan son fragmanında Gülseren Budaycıoğlu, “Bölümler uzunluğu sizleri üzdük, hüzünlendirdik. Hatta ağlattık. Hiç olmazsa bu öykülerinin sonunu keyifli bitirelim istedik.” dedi.

Bu kelamlar dizinin final verdiğine ikna ederken, son sahnelerde ise Tuna’nın evlendiği ve Tabip Hanım’ın hayli keyifli olduğu görüldü.

Sadi’nin babası ile hesaplaştığı fakat ona ziyan vermediği görülürken, dizi son fragmanda düğün sahnesi ile kapanış yaptı. İşte Kırmızı Oda 61. kısım fragmanı…