KBÜden uluslararası üniversitelerle iş birliği protokolü

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ (KBÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. REFİK POLAT, ENDONEZYA AİRLANGGA ÜNİVERSİTESİ VE BANGLADEŞ DAFFODİL ULUSLARARASI ÜNİVERSİTESİ İLE AKADEMİK İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI. POLAT, ENDONEZYA AİRLANGGA ÜNİVERSİTESİ ADINA KATILAN IMAN HARYMAWAN İLE SÖZLEŞME İMZALADI.

KBÜden uluslararası üniversitelerle iş birliği protokolü

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Endonezya Airlangga Üniversitesi ve Bangladeş Daffodil Uluslararası Üniversitesi ile akademik iş birliği protokolü imzaladı.


KBÜ Rektörü Polat, Endonezya Airlangga Üniversitesi adına katılan Iman Harymawan ve Bangladeş Daffodil Uluslararası Üniversitesi Kurucusu ve Başkanı Dr. Sabur Khan’ı rektörlük makamında ağırladı. KBÜ hakkında bilgi veren Rektör Polat, akademik iş birliğinin önemine değindi. Endonezya Airlangga Üniversitesi adına katılan Iman Harymawan ve Bangladeş Daffodil Uluslararası Üniversitesi Kurucusu ve Başkanı Dr. Sabur Khan ise Rektör Polat’a misafirperverliği için teşekkür etti.


Görüşmenin ardından KBÜ Rektörü Polat, Endonezya Airlangga Üniversitesi ve Bangladeş Daffodil Uluslararası Üniversitesi ile akademik iş birliği protokolüne imza attı.