Kazada hem eşini hem oğlunu kaybetti! Esin Yağmurdereli, konuşurken gözyaşlarına hakim olamadı

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Mazeret programına konuk olan Esin Yağmurdereli, yaşadığı...

Kazada hem eşini hem oğlunu kaybetti! Esin Yağmurdereli, konuşurken gözyaşlarına hakim olamadı

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Mazeret programına konuk olan Esin Yağmurdereli, yaşadığı en acı iki vefatı anlattı. Geçirdiği birinci kazada eşini, ikinci kazada da oğlunu kaybeden Yağmurdereli, gözyaşlarına hakim olamadı.

“İLK EŞİMİ KAZADA KAYBETTİM”

İlk eşini kaybettiği kazayı anlatan Yağmurdereli, “Yeğenlerinin Kıbrıs’taki düğününe gitmiştik. O, ben, oğlum, en büyük ağabeyi ve yengesi vardı. Dönüş yolunda ağabeyi çok alkol almıştı. O da bana ‘seni o kadar çok seviyorum ki öleceğimi bilsem oğlumla seni öldürür giderim’ dedi. Bu türlü bir yazgı var mı? Bizim dönüşümüzde içkiye artırım yapıldı. Kayınbiraderim de alkol almak için süratli gitmemizi istedi. O da ‘abi seninle son seyahatimiz olsun, bir gün de içme’ demişti. Biz yolda kaza geçirdik. Bütün aileyle görüşüyorum ancak o ağabeyle görüşmüyorum. Ben hastanenin 2. katında o da 6. katında yatıyordu. Ben ona mektuplar yazdım. Televizyonda hepimizin mevt haberi yapıldı. Çocuğumun yüzü parçalanmıştı. Ben kazada hamileydim ve bebeğimi kaybettim. Eşim de öldü. Oğlumu babasız büyütmek çok zordu” dedi.

“ANNELER GÜNÜ’NDE KAZA YAPTIK, OĞLUM ÖLDÜ”

Oğlunun geçirdiği trafik kazasını anlatan Yağmurdereli, kelamlarına şöyle devam etti: “Bir şenliğe gittik ve bizi çok hoş karşılamışlardı. Abim ‘iyi şeyler hissetmiyorum, gelmeyin’ dedi lakin oğlum çok istedi. O gün de Anneler Günü’ydü. Hava yağmurluydu ve otomobil 8 takla atmış. Ben de yaralanmıştım. Kazanın nasıl olduğunu hatırlayamıyorum. Kendime gelince oğlumu sordum. Oğlumun siyah saçlarını gördüm ve sonra bayılmışım. Ben komada kaldım, oğlumu getirip bana göstermişler. İki bacağım alçıda olduğu için heykel üzere yatıyordum. Oğlumun öldüğünü öğrendim. Psikiyatristler falan gelerek dayanak olmaya çalıştı.”